18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kto by pomyślał

Czarnecki zdradził sekrecik prezesa. Kaczyński TO naprawdę kocha

15.09.2021  16:33
Co kocha Jarosław Kaczyński? Ryszard Czarnecki zdradza prawde o prezesie
Co kocha Jarosław Kaczyński? Ryszard Czarnecki zdradza prawde o prezesie Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Europoseł PiS Ryszard Czarnecki odwiedził prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i wręczył mu mały, skromny prezent. Przy okazji polityk uchylił rąbka tajemnicy - zdradził, czym prywatnie interesuje się jego szef.

Jarosław Kaczyński to polityk, który w twardej garści trzyma całą Polskę, rządzi nią i władzy oddawać nie zamierza. O jego życiu prywatnym wiemy całkiem dużo - nie ma żony, męża, partnera ani partnerki, ma za to dwa koty. Wolne chwile lubi spędzać z przyjaciółką Julią Przyłębską lub kuzynem Janem Marią Jackowskim, na obiad preferuje kotlety, na śniadanie francuskie pieczywo, a do pilnowania go PiS wynajmuje kilkudziesięciu ochroniarzy, z czego większość to policjanci na służbie.

To tylko nieliczne szczegóły z życia Jarosława Kaczyńskiego, teraz mamy jednak okazję poznać kolejny. Ryszard Czarnecki wyjawił coś, o co nikt w Polsce raczej by prezesa nie podejrzewał. A więc usiądźcie, bo gdy już połączycie sznurki...

Czarnecki w odwiedzinach. Dał Kaczyńskiemu prezent

Czarnecki udał się do Jarosława Kaczyńskiego by rozmawiać z nim o sporcie, a dokładniej o Polskim Związku Piłki Siatkowej, którego jest wiceprezesem. Krążą plotki, że stanowisko to pana Ryszarda nie zadowala - mierzy wyżej i chciałby być szefem. Czy właśnie dlatego odwiedził najbardziej wpływowego polityka w państwie i jeszcze wręczył mu prezent?
Jarosław Kaczyński od Ryszarda Czarneckiego otrzymał piłkę. Piłka to jednak nie byle jaka - wiąże się z nią ważna i wielka historia.

To chyba najsłynniejsza piłka w Polsce, bo wiele osób mnie o nią pyta, nawet na ulicy. Dostałem ją od Adama Gorola, prezesa klubu, który jest mistrzem Polski w piłce siatkowej mężczyzn, czyli Jastrzębskiego Węgla. Na piłce są podpisy siatkarzy, którzy zdobyli złoty medal Mistrzostw Polski kilka miesięcy temu

- wyjaśnił Ryszard Czarnecki w rozmowie z Faktem.

Czarnecki zdradza sekret Kaczyńskiego

Spotkaniem z prezesem Ryszard Czarnecki pochwalił się na Twitterze, zamieścił na nim nawet wspólne zdjęcia. W rozmowie z "Faktem" wyjawił z kolei małą tajemnicę z życia prywatnego prezesa... Jarosław Kaczyński jest ponoć zagorzałym fanem siatkówki!

Pamięta wyniki parę lat wstecz i na bieżąco śledzi mecze. Ci, którzy go z tej strony nie znają, mogą być zaskoczeni - powiedział Czarnecki.

Wyobrażacie sobie teraz, jak Jarosław Kaczyński śledzi zmagania polskich siatkarzy i kibicuje im wraz z kotami przed telewizorem? A może idziecie dalej i oczyma wyobraźni dostrzegacie prezesa PiS na boisku?

Czytaj także
Przeczytaj więcej