18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jego stan się pogarsza"

Ryszard Kotys walczy z chorobą

Wojciech Kozicki
23.10.2020  20:05
Ryszard Kotys walczy o zdrowie. Marian Paździoch chory
Ryszard Kotys walczy o zdrowie. Marian Paździoch chory Fot: Tomasz Zukowski/East News

Nie żyje Dariusz Gnatowski, czyli słynny Boczek z serialu „Świat według Kiepskich”. Od lat zmagał się z cukrzycą. Media przypominają, że w złym stanie jest również Ryszard Kotys znany jako Marian Paździoch.

AKTUALIZACJA: RYSZARD KOTYS NIE ŻYJE

Dariusz Gnatowski zmarł, gdy w ciężkim stanie trafił do szpitala, prawdopodobnie z koronawirusem. Od lat zmagał się z cukrzycą. Fani i media przypominają przy okazji, że o zdrowie walczy także aktor Ryszard Kotys, czyli kultowy Marian Paździoch z Kiepskich.

Zobacz także

Ryszard Kotys - jaki jest jego stan zdrowia?

Jak podaje wtv.pl, „Ryszard Kotys od dawna zmaga się z poważną chorobą, a jego stan pogarsza się każdego dnia”. Legendarny aktor ma problemy z orientacją w terenie i pamięcią, o czym niedawno opowiedział w mediach. Ujawnił, że wychodząc z mieszkania czasem nie może trafić we właściwie drzwi.

Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony – wyznał Kotys w wywiadzie z „Rewią”.

Onet.pl przypomina, że Kotys 2 lata temu przeszedł poważne zapalenie płuc. Rozważał wówczas odejście z serialu, ale finalnie postanowił dalej wcielać się w Paździocha.

Jak pisały niedawno media, koronawirus prawdopodobnie podjął decyzję za ekipę serialową i nowe odcinki „Świata według Kiepskich” nie zostaną nakręcone. Teraz, gdy nie ma wśród nas Dariusza Gnatowskiego, a Ryszard Kotys raczej nie wróci na plan, wielu fanów nie wyobraża sobie kontynuowania produkcji.

Kiepscy bez Boczka i Paździocha? My również uważamy, że taki świat byłby wyjątkowo kiepski:(

Zobacz także