18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek

Fani muszą się przygotować na najgorsze. Koniec Paździocha?

04.11.2020  17:13
Ryszard Kotys, Paździoch
Ryszard Kotys, Paździoch Fot: Leszek Kotarba/East News

Ryszard Kotys, znany jako Paździoch z serialu Świat według Kiepskich to wybitny aktor. Niestety, doniesienia o jego pogarszającym się stanie zdrowia przerażają fanów w całej Polsce. Kiedy wszyscy czekamy na jakieś informacje - tak aktor, jak i zatrudniająca go telewizja Polsat - zupełnie zamilkły. 

Ryszard Kotys znany przede wszystkim z roli Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich, jest wspaniałym aktorem. Od 20 lat bawi nas na antenie Polsatu, ale na swoim koncie ma znacznie większy dorobek artystyczny, niż moglibyśmy się spodziewać. Niestety, w ostatnim czasie nie dzieją się z nim dobre rzeczy.

Niedawno całą Polską wstrząsnęła informacja o przedwczesnej śmierci Dariusza Gnatowskiego, który znany był z roli filmowego Boczka z Kiepskich. Powodem śmierci aktora najprawdopodobniej było zakażenie koronawirusem. Teraz w dobie pandemii COVID-19 - na planach filmowych panują obostrzenia, lub zdjęcia są zupełnie odwołane.

Ryszard Kotys nie wróci do Polsatu?

W momencie, kiedy zmarł Dariusz Gnatowski, uwaga widzów skupiła się na Ryszardzie Kotysie. Aktor ma już 88 lat, więc jest w grupie ryzyka. Seniorzy przechodzą COVID-19 najciężej i często to właśnie oni są narażeni na straszliwe powikłania zakażenia. Tym bardziej, że Ryszard Kotys od jakiegoś czasu ma poważne problemy ze zdrowiem.

Do tej pory nie wiadomo, czy aktor planuje powrót na plan. Polsat również milczy na temat dalszej emisji serialu oraz przyszłości starszych aktorów w produkcji. W dzisiejszych czasach nie ma rzeczy, której możemy być pewni. Ryszard Kotys, który urodził się jeszcze przed wojną, zdecydowanie musi o siebie wyjątkowo mocno dbać.

Trudno nam sobie wyobrazić sytuację, w której widzowie będą musieli pożegnać się z serialowym Arnoldem Boczkiem i serialowym Marianem Paździochem. Bez nich Świat według Kiepskich nie będzie tym samym.