18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kto by pomyślał

OSTRY SEKS I HIPISOWSKIE ŻYCIE. Pikantna przeszłość Terleckiego

02.06.2022  09:53
Ryszard Terlecki miał gorący romans z Korą
Ryszard Terlecki miał gorący romans z Korą Fot: Piotr Molecki/East News

Przeszłość Ryszarda Terleckiego może zaskakiwać. Nie dość, że zatwardziały PiS-wiec był kiedyś hipisem, to jeszcze... wdał się w płomienny romans z Olgą Jackowską!

Ryszard Terlecki, dziś zatwardziały konserwatysta i polityk PiS, wierny partii i jej prezesowi, kiedyś był zupełnie innym człowiekiem. W młodości był wolnym duchem, ba, on był hipisem. Nie stronił od używek, wolnej miłości i zabaw, jednocześnie już wtedy angażując się politycznie. I zawierał interesujące znajomości.

Jedną z nich była bardzo bliska przyjaźń z Korą. Olga Jackowska nie została jego koleżanką... ana była jego dziewczyną i namiętną kochanką! Kobieta zmarła kilka lat temu, za życia jednak sama wspominała relację z kontrowersyjnym politykiem. I to dosyć ciepło.

Terlecki i Kora mieli gorący romans

Ryszard Terlecki miał zaledwie 19 lat, gdy poznał Olgę Jackowską. Po raz pierwszy spotkali się w 1968 roku, w czasie protestu studenckiego. Kolega młodego Ryszarda przyprowadził na zgromadzenie dwie młodsze koleżanki. Jedną z nich była Olga, która od razu wpadła w oko przyszłemu politykowi PiS.

Charyzmatyczna! W dodatku rozumiała wszystko, co się działo wokół, choć była dopiero w liceum. To nas chyba zbliżyło. Miałem dziewiętnaście lat, Kora siedemnaście. Była ważną kobietą w moim życiu, choć przecież nie pierwszą. Ale na pewno pierwszą, z którą byłem związany w czasach hipisowskich. Kora była niezwykła

- wyznał Ryszard Terlecki po latach.

Polityk oczywiście nie mówi wprost, jaka zażyłość łączyła go z Olgą Jackowską. Wspomina tylko, że mu się spodobała, wyznawali podobne wartości. Rozwodzi się o jej barwnym stylu i urodzie. - Spodobała mi się od razu - szczupła, śliczna dziewczyna, ciemne długie włosy splecione w dziwne warkoczyki. Przyszła w kolorowej sukience, na szyi miała dużo różnych korali, na rękach błyskotki i bransolety. Prawdziwa hipiska - opowiadał.

Więcej i pikantniej o relacji tych jakże odmiennych po latach osób, powiedziała sama Kora. Olga Jackowska zdradziła, że jej "związek" z Terleckim opierał się głównie na... ostrym seksie.

- Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim. W dużej mierze nasz hipisowski związek opierał się na ostrym seksie - pisała wokalistka w książce "Podwójna linia życia".