18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

spójrzcie, jaka podobna!

SIOSTRZENICA PREMIERA GWIAZDĄ SHOW! Wujek się do niej przyzna?

10.09.2021  14:52
Siostrzenica premiera nową gwiazdą show Polsatu
Siostrzenica premiera nową gwiazdą show Polsatu Fot: Artur BARBAROWSKI/East News,

Mateusz Morawiecki pęknie z dumy, a może przeżegna się przerażony? Jego siostrzenica została nową gwiazdą Polsatu. Weźmie udział w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Mateusz Morawiecki to polityk wybitnie oddany partii i dziełu Jarosława Kaczyńskiego. Jest tak konsekwentny w polityce PiS i często w dyskryminowaniu niektórych ludzi, że doczekał się potężnych problemów rodzinnych. Otwarcie i zaciekle protestuje przeciw jego rządom, oraz rządom Prawa i Sprawiedliwości między innymi syn jego starszej siostry - Franek Broda. Myślicie, że premier odwraca wzrok za każdym razem, gdy o nim słyszy?

Teraz opinia publiczna ma szansę poznać rodzoną siostrę Franka, a jednocześnie siostrzenicę Mateusza Morawieckiego. W kultowym programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpi niejaka Klara Williams, a dokładniej Klara Broda.

Siostrzenica premiera w show Polsatu

Kim jest Klara Williams (Broda)? O dziewczynie wiadomo niewiele, poza tym, że z zawodu to aktorka. Na co dzień występuje na deskach Teatru Śląskiego, skończyła krakowską Akademię Sztuk Teatralnych z filią we Wrocławiu, wystąpiła też w kilku filmach (m.in. "Fuga" i "Sługi Boże"), a od niedawna gra w serialu "Pierwsza miłość".

Czy ma poglądy polityczne zbliżone do tych reprezentowanych przez wujka, a może bliżej jej do antyrządowego brata? Tego nie wiadomo. Wiadomo za to, że ponoć cały ród Morawieckich trzyma za nią kciuki.

Wszyscy w klanie Morawieckich wspierają Klarę, choć nie wszyscy chcą i mogą o tym głośno mówić. Nikt nie chce, żeby w jakikolwiek sposób była ona utożsamiana z działalnością pozakulturową. Klara idzie swoją drogą, a ma do tego najśmielsze prawo! Wszyscy kibicujemy Klarze, żeby w programie zaszła jak najdalej i żeby spełniała się życiowo

- mówi "Super Expressowi" jeden z członków rodziny.