18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teraz to "ZWYKŁY OBYWATEL"

SKANDAL POŻERA RODZINĘ KRÓLEWSKĄ. Syn królowej traci wszystkie tytuły

14.01.2022  14:27
Skandal rozrywa rodzinę królewską. Książę wydziedziczony!
Skandal rozrywa rodzinę królewską. Książę wydziedziczony! Fot: Chris Allan/Shutterstock

Brytyjska rodzina królewska nie chce mieć nic wspólnego z synem królowej! Elżbieta II mierzy się z potężnym skandalem i odbiera księciu Andrzejowi wszelkie zaszczyty!

Średni syn królowej Elżbiety II to nowa czarna owca w rodzinie? Przy nim Meghan Markle i książę Harry są jak potulne baranki, umiłowani członkowie reszty rodu. Skandal, jaki wywołał książę Andrzej, niszczy Windsorów!

Książę Andrzej został oskarżony o wykorzystywanie seksualne nieletniej dziewczyny. Do powtarzających się kontaktów dochodziło między nim i 17-letnią wówczas Virginią Giuffre w 2001 roku. Księciu stręczył ją znany finansista i przestępca seksualny Jeffrey Epstein.

Książę oskarżony o gwałty na nieletniej

Giuffre po latach pozwała księcia Andrzeja, a ten ma duży problem. Rodzina ani myśli mu pomóc, są wściekli i gotowi go wydziedziczyć. Już przed tygodniami pisaliśmy, że królowa Elżbieta II nie chce widzieć wyrodnego syna na oczy, później na jaw wyszło, że sam sobie będzie musiał opłacić prawników, pałac nie da mu na to złamanego centa.

Teraz doszło do kolejnego przełomu. Z księcia Andrzej staje się zwykłym obywatelem i jako zwykły obywatel będzie odpowiadał przed sądem. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym informuje o odebraniu mężczyźnie wszelkich tytułów królewskich i wojskowych!

- Za zgodą i w porozumieniu z Królową tytuły wojskowe i patronaty królewskie księcia Yorku zostały zwrócone Królowej. Książę Yorku nadal nie będzie pełnił żadnych funkcji publicznych i będzie bronił się w sprawie jako osoba prywatna - czytamy.

Jak podają nieoficjalnie brytyjskie media, jedyny tytuł, jaki utrzyma średni syn królowej, to miano księcia Yorku. Od teraz nie będzie już jednak miał prawa do określenia "Jego Królewska Mość", a wszystkie odebrane tytuły przejmą inni członkowie rodziny.

Książę idzie przed sąd

Książę Andrzej uparcie zaprzecza, by miał jakiekolwiek kontakty z Virginią Giuffre i korzystał z "usług" nieletnich dziewcząt, stręczonych przez Epsteina. Problem w tym, z przestępcą się niegdyś przyjaźnił, a w mediach od dawna krąży jego fotka z młodziutką Giuffre (wtedy Roberts).

Sytuacja księcia wydaje się coraz gorsza. W środę sąd w Nowym Jorku odrzucił jego wniosek o oddalenie pozwu Virginii Giuffre. Teraz oskarżonemu zostają cztery różne i niekorzystne ścieżki. Może zawrzeć z pozywającą ugodę i zapłacić jej odszkodowanie, może też zdecydować się na proces i zeznawać. To jednak oznacza dalsze zainteresowanie mediów jego osobą. Trzecia ścieżka to odmowa zeznań, co zapewne skończyłoby się wygraną Giuffre. Ostatni - najgorszy zdaje się pomysł - to całkowita odmowa udziału w procesie i oddanie sprawy walkowerem.

Czytaj także