18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak Kain i Abel

SKANDAL W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ! Książę William zastraszał Harryego?

28.09.2021  13:01
Książę William zastraszał brata?
Książę William zastraszał brata? Fot: Pool PA/Associated Press/East News

Wstrząsające doniesienia z Wielkiej Brytanii. Biograf rodziny królewskiej wydał księcia Williama. Donosi, jakich okrucieństw dopuścił się wobec młodszego brata.

Szokujące doniesienia wprost z Wielkiej Brytanii i dworu królewskiego. Choć książę Harry i jego żona Meghan Markle już od ponad roku mieszkają w USA i odcięli się od dworu, na jaw wychodzą kolejne smaczki... Biograf rodziny królewskiej zapewnia, że między przyszłym królem i jego młodszym bratem doszło do potwornego konfliktu, a w konsekwencji nawet zastraszania. Co tam się wyprawia?

William zastraszał Harryego

Andrew Morton napisał swego czasu książkę "Meghan. A Hollywood Princess", a teraz dołożył do niej kilka nowych rozdziałów i ciekawostek. W nich pisze między innymi o powodach wyprowadzki Meghan i Harryego z Wielkiej Brytanii. Zapewnia, że para została niemal wygnana z dworu, a książę William wpadł w istny szał, gdy dowiedział się, że rezygnują z wykonywania obowiązków na rzecz rodziny. Mężczyzna miał zastraszać młodszego brata!

Co więcej, cegiełkę, i to dość pokaźną, dołożyła ponoć do konfliktu Kate. Księżna Cambridge była nie tylko oschła wobec Meghan, ale wspierała też szalone poczynania męża.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy w przestrzeni publicznej pojawiły się podobne doniesienia. Dziennik "The Times" o zastraszaniu pisał już w styczniu ubiegłego roku! Czytelnicy dowiedzieli się wtedy, że Harry i Meghan musieli wiecznie spowiadać się Williamowi z tego, gdzie bywają i co robią, i zwyczajnie mieli już dość.

Czytaj także
Przeczytaj więcej