18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok

SKANDAL W "TOP MODEL". Gwałciciel w finale, TVN reaguje

Emilia Waszczuk
24.11.2020  12:29
Finalista Top Model to gwałciciel. TVN reaguje
Finalista Top Model to gwałciciel. TVN reaguje Fot: TRICOLORS/East News

Finalista "Top Model" Dominic D'Angelica okazał się przestępcą seksualnym! Jest ostra reakcja TVN. To koniec kariery młodzieńca?

Chwilę przed finałem ostatniej serii "Top Model" w TVN, w Polsce wybuchł wielki seksskandal. Okazało się, że jeden z finalistów show to przestępca seksualny! Dominic D'Angelica został skazany przez sąd w USA za seks z nieletnią. Po kilku latach znów miał poważne problemy z prawem.

Dominic wyjechał do Polski i próbuje zrobić karierę w kraju nad Wisłą. Czyżby myślał, że z dala od Ameryki nikt nie odkryje jego przeszłości? No to się przeliczył...

Skandal w "Top Model". TVN reaguje

Od rana fani Top Model i widzowie stacji TVN czekali na reakcję telewizji. Jeszcze przed południem informowano, że sprawa Dominica D'Angelica jest rozważana, a dyrekcja TVN traktuje sprawę bardzo poważnie.

Teraz wiadomo już, jakie podjęli działania. Finał "Top Model" odbędzie się już w środę 25 listopada i to nie ulegnie zmianie. Nie zobaczymy w nim jednak oskarżonego o gwałt uczestnika.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - czytamy w oświadczeniu TVN.

D'Angelica: oskarżenia to fake news

Dominic D'Angelica milczy, usunął też możliwość komentowania jego zdjęć na Instagramie. Tymczasem głos w sprawie zabrał jego brat bliźniak - Stefan oznajmił, że wszystkie oskarżenia są nieprawdziwe, a on i brat wyjaśnią wszystko fanom w relacji na żywo w mediach społecznościowych. Problem w tym, że Dominic ciągle wpisany jest do rejestru przestępców seksualnych, a w sieci znaleźć można dowody na jego winę.