18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wieczne potępienie PiS-u?

STRASZNA TAJEMNICA Marty Kaczyńskiej. Stryj się załamie?

07.09.2022  17:05
Marta Kaczyńska ma straszną tajemnicę z młodości
Marta Kaczyńska ma straszną tajemnicę z młodości Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Marta Kaczyńska jest obecnej jedyną, najbliższą krewną Jarosława Kaczyńskiego. Czy tajemnica kobiety sprowadzi na nią stanowcze i wieczne potępienie PiS-u?

Jarosław Kaczyński nie wybacza. Prezes PiS znany jest z tego, że rządzi swoją partią twardą ręką i nie daje możliwości pomyłki posłom. Gdyby któryś został przyłapany na nieobyczajnym zachowaniu, zapewne spotkałyby go konsekwencje. 

Być może jednak dla rodziny ma więcej serca. Marta Kaczyńska i jej dzieci to cały świat prezesa PiS. Jego najbliższa i jedyna rodzina. Teraz na jaw wychodzi wstydliwy sekret, jaki bratanica Jarosława Kaczyńskiego skrywała latami.

Marta Kaczyńska ma straszną tajemnicę z młodości

Marta Kaczyńska po raz pierwszy sięgnęła po papierosa w wieku... 12 lat! To szokujące, widok takiego dziecka z tytoniem musiał być dla wszystkich bardzo ciężki. Widać, że spędzała szumną młodość bardzo buntowniczo.

Pod względem liczby palących wśród młodzieży znajdujemy się w niechlubnej czołówce europejskich państw. Ok. 60 proc. osób w wieku 15-18 lat przynajmniej raz w życiu sięgnęło po papierosa, a średnia wieku tych, którzy próbują wyrobów tytoniowych po raz pierwszy, to 12-14, a nawet osiem lat

- pisała Marta Kaczyńska w swoim felietonie "W niechlubnej czołówce" w tygodniku "Sieci".

Marta Kaczyńska zwraca tam uwagę na fakt, że na Islandii znaleziono sposób, który ogranicza palenie wśród młodzieży. Kluczowe jest tu spędzanie jak największej ilości czasu z rodzicami. Takie same opcje Kaczyńska proponuje wprowadzać w Polsce.

Marta Kaczyńska o tym, że sama zapaliła papierosa w wieku 12 lat, wspominała w swojej książce pt. "Moi rodzice" poświęconej Lechowi i Marii Kaczyńskim, zmarłym tragicznie w katastrofie smoleńskiej. 

Mama jednak miała do mnie zaufanie, które niestety kilka razy zawiodłam. Z jednych warsztatów teatralnych wróciłam dzień czy dwa później, niż się skończyły. Zaczęłam palić papierosy w wieku dwunastu lat

- pisała Kaczyńska w książce "Moi rodzice".

Myślicie, że Jarosław Kaczyński w ogóle o tym wiedział? 

Czytaj także