18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

produkcja zamknięta, ale...

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH WRACA! Będą nowe odcinki! Jak to możliwe?!

14.07.2022  11:26
Świat według Kiepskich wraca! Pokażą nowe odcinki
Świat według Kiepskich wraca! Pokażą nowe odcinki Fot: Świat według Kiepskich/Facebook

Plan zamknięty, aktorzy nie wrócą już do pracy, ale "Świat według Kiepskich" wraca na ekrany. Nie powtórki, a całkiem nowe odcinki czekają na widzów. Jak to możliwe?

"Świat według Kiepskich" to serial kultowy, to trzeba przyznać. Przez ponad 20 lat produkcja gromadziła przed telewizorami ogromną rzeszę widzów, mało kto nie słyszał o Ferdku Kiepskim, w serialu gościnnie występowały największe sławy i nie mówimy tu wyłącznie o aktorach.

Gdy COVID-19 odebrał życie Dariuszowi Gnatowskiemu, a później Ryszardowi Kotysowi, żałobę przeżywała cała Polska. Aktorom największą sławę dał bowiem serial Polsatu właśnie. Wszyscy przeżywali osobisty dramat Halinki Kiepskiej, a raczej Marzeny Kipiel-Sztuki, dotkniętej ciężką chorobą i biedą. Polacy z zainteresowaniem śledzili losy kolejnych aktorów.... Dramatem okazała się więc także decyzja producentów o zakończeniu pracy na planie i zamknięciu projektu.

"Świat według Kiepskich" wraca

Teraz jednak czas na wiadomość sensacyjną. Fanów serialu "Świat według Kiepskich" Polsatu czeka wspaniała niespodzianka. TO CAŁKIEM NOWE, NIGDY NIE POKAZYWANE ODCINKI!

Jak to możliwe? Przecież całkiem niedawno ogłoszono, że plan zostaje zamknięty, a serial "Świat według Kiepskich" nie będzie dłużej nagrywany! Wszystko to prawda. Aktorzy i cała ekipa nie podejmą ponownie pracy. Mimo to nowe odcinki się pojawią. Okazuje się, że w styczniu i lutym 2021 roku nakręconych zostało kilka odcinków, które nigdy nie zostały wyemitowane. Teraz władze Polsatu postanowiły zrobić prezent fanom produkcji i pokażą je na antenie.

Premiera nowych-starych odcinków zaplanowana jest na jesień tego roku. Nie jest znana jeszcze dokładna data, wiadomo jednak, że czeka nas aż 12 nowych odcinków! I jeszcze jedna niespodzianka - usłyszymy głos Ryszarda Kotysa, serialowego Paździocha. Aktor zmarł w styczniu 2021 roku, w czasie nagrywania odcinków nie było go już na planie. Zarejestrowano jednak jego głos, a nagranie wykorzystano w jednym z epizodów.

Czytaj także