18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma ważny powód

SYN KAMILA DURCZOKA ZRZEKNIE SIĘ SPADKU?

26.11.2021  12:10
Syn Kamila Durczoka nie chce spadku po ojcu
Syn Kamila Durczoka nie chce spadku po ojcu Fot: EAST NEWS/Shutterstock

Syn Kamila Durczoka stanął przed bardzo ważnym wyborem. Musi zdecydować, czy chce przyjąć spadek po ojcu. Młodzieniec podobno nie jest zachwycony tym, co zostawił mu zmarły tata i planuje zrzec się majątku.

Popularny polski dziennikarz Kamil Durczok zmarł niespodziewanie 16 listopada w wieku zaledwie 53 lat. Mężczyzna miał poważne problemy ze zdrowiem, dzień przed śmiercią jego stan krytycznie się pogorszył. Lekarze nie byli w stanie pomóc pacjentowi.

Kamil Durczok zostawił w rozpaczy ukochaną partnerkę, w żałobie pogrążył się też jego syn. Śmierć dziennikarza przeżywa jego była małżonka. Czas jednak płynie nieubłaganie i najbliżsi zaczynają myśleć o spadku... Okazuje się, że Durczok nigdy nie spisał testamentu, a to oznacza, że wszystko przypaść powinno jego jedynemu synowi, Kamilowi Durczokowi juniorowi.

Syn Kamila Durczoka nie chce spadku?

Problem w tym, że młodzieniec ze spadku wcale się ponoć nie cieszy i myśli o tym, by się go zrzec. Dlaczego? Ma do tego bardzo ważne powody.

Majątek Kamila Durczoka to między innymi dom z basenem w Szczyrku, pół mieszkania w Katowicach, zabytkowy samochód Mercedes 500 SEC, oraz dostęp i zyski z aplikacji Durczokracja. Poza ruchomościami i nieruchomościami są też dobra dość problematyczne, czyli potężne długi. I to właśnie one zaważyć mogą na decyzji 24-letniego Durczoka juniora.

Jedynym spadkobiercą w naturalny sposób staje się syn - Kamil junior. To on będzie musiał teraz zdecydować, czy przyjmuje spadek, na który składają się nie tylko nieruchomości, ale i długi. I to ogromne

- mówi "Pomponikowi" osoba z otoczenia zmarłego dziennikarza.

Czytaj także