18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szczegóły serialu

SZOK! Kasia Cichopek opowie o ZDRADZIE w telewizji?

12.10.2022  12:04
Katarzyna Cichopek opowie o zdradzie
Katarzyna Cichopek opowie o zdradzie Fot: Łukasz Kalinowski/East News, Instagram mjakmilosc.official

Niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili światu, że są parą! Wywołało to olbrzymią burzę medialną, a Kasia była posądzana o zdradę swego byłego już męża Marcina Hakiela. Jak podaje Wirtualna Polska Teleshow, teraz postać Cichopek w „M jak miłość” będzie doradzać swojej przyjaciółce, która została zdradzona.

Po wyprawie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego do Izraela, nie ustaje medialny zamęt! Usłyszeliśmy już komentarz kleru, jej syna, a także doszły nas słuchy o reakcji TVP. Teraz wciąż spekuluje się o detalach początku ich związku. Przede wszystkim powstaje pytanie – czy Kasia zdradziła Marcina?

Ponoć Cichopek rozmawiała z mężem o kiełkującym uczuciu do Macieja Kurzajewskiego już w styczniu, czyli jeszcze w czasie trwania małżeństwa. Para rozeszła się wszak w marcu. Paulina Smaszcz natomiast, była żona Maćka, mówiła nawet o tym, że Marcin Hakiel był zdradzany. Gdzie leży prawda? Gdzieś pośrodku? Gdzieś w przydrożnym rowie?

Cichopek opowie o zdradzie małżeńskiej

Cóż, Kasia Cichopek od tematu małżeńskiej zdrady jak na razie nie ucieknie. Będzie bowiem rozprawiać na ten temat w jednym z odcinków serialu „M jak miłość”, jako jej postać – Kinga Zduńska. Emisja tego odcinka, już 1681., odbędzie się jednak dopiero 25 października. Kinga będzie doradzać Magdzie (Anna Mucha), która została zdradzona przez partnera, i mówić o tym, że miłość należy starać się ocalić.

Będzie hit?

Czytaj także