18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromny żal

Sam Gannon nie żyje. Miał tylko 31 lat

09.08.2022  15:52
Sam Gannon nie żyje
Sam Gannon nie żyje Fot: EvGavrilov/Shutterstock

Sam Gannon nie żyje. Brytyjski aktor filmowy i telewizyjny znany z serialu "Emmerdale Farm" miał tylko 31 lat w chwili swojego odejścia.

Kiedy odchodzi ktoś tak młody, stanowczo trudniej jest nam się z tym pogodzić. Nic dziwnego, że śmierć Sama Gannona wstrząsnęła wszystkimi do cna. Aktor miał bowiem jedynie 31 lat, kiedy odszedł.

Nie żyje Sam Gannon

Do zgonu artysty doszło 2 sierpnia 2022 roku. Mężczyzna był brytyjskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym oraz muzykiem. O tragicznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia jest jego śmierć, poinformował portal The Sun.

31-letni artysta odszedł podczas podróży po Kalifornii, gdzie udał się, by odwiedzić rodzinę. Nagłej śmierci przygląda się policja, ale obecnie wyklucza się udział osób trzecich. Nieznana jest jednak przyczyna jego nagłej śmierci.

Sam był wulkanem energii, co najmniej wyjątkową postacią. Szczerze troszczył się o innych i był bardzo wrażliwą osobą. Z otrzymanych przez nas hołdów jasno wynika, że dotarł do serc wielu osób

- napisała Amy Kelly, siostra zmarłego artysty.

Miejmy nadzieję, że tajemnica jego nagłej śmierci się wyjaśni. Współczujemy rodzinie i wszystkim najbliższym młodego aktora.