18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wzruszająca akcja artystów

Sanah i Herbut nagrali piosenkę dla Ukrainy. "Mamo tyś płakała"

08.03.2022  15:43
Sanah i Herbut nagrali piosenkę dla Ukrainy. "Mamo tyś płakała"
Sanah i Herbut nagrali piosenkę dla Ukrainy. "Mamo tyś płakała" Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Muzyczne wsparcie dla Ukrainy i uchodźców. Sanah i Igor Herbut (LemON) nagrali razem specjalną piosenkę „Mamo tyś płakała”, który dosłownie WYCISKA ŁZY. Czy to będzie hit i niemalże hymn na miarę „Pokonamy fale” lub „Moja i twoja nadzieja”?

Sanah i Igor Herbut nagrali razem piosenkę dla Ukrainy. „Mamo tyś płakała” to wstrząsający utwór inspirowany kompozycją „Prząśniczka” Stanisława Moniuszki. INNI polscy artyści powinni brać z tego duetu przykład, bo cały dochód z nowego singla zostanie przeznaczony dla pomoc Ukrainie oraz osobom potrzebującym z tego kraju.

Sanah i Herbut nagrali piosenkę dla Ukrainy

Sanah oficjalnie ogłosiła, że zysk z piosenki „Mamo tyś płakała” trafi na konto fundacji Siemacha. Podkreśliła, że ta organizacja organizuje się szczególnie w pomoc dzieciom, które ucierpiały z powodu konfliktu militarnego w Ukrainie. Młoda wokalistka, znana z takich hitów jak „Kolońska i szlugi”, „Ten stan”, „Ale jazz”, „Szampan” i „No sory”, zapewnia, że jest całym sercem z Ukrainą.

Igor Herbut z zespołem LeON wylansowali takie przeboje jak „Napraw”, Scarlett”, „Wkręceni – nie ufaj mi” oraz „Jutro”

Uczta - określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć. „Uczta” to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu. Zapraszam Was do swojego stołu - tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem – napisała Sanah w mediach społecznościowych.

Igor Herbut i Sanah - piosenkę „Mamo tyś płakała” [WIDEO]

logo Tu się dzieje