18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne

Alkohol i pieprzne plotki w Sanatorium Miłości. Zaręczyny zerwane!

06.04.2020  13:11
Alkohol i pieprzne plotki w Sanatorium Miłości. Zaręczyny zerwane!
Alkohol i pieprzne plotki w Sanatorium Miłości. Zaręczyny zerwane! Fot: sanatorium miłości/instagram

To już nie sanatorium miłości, tylko rozczarowania. Związek Steni i Władysława rozpadł się tuż po zakończeniu programu. Poszło między innymi o picie.

Sanatorium Miłości to prawdziwy hit TVP. Grupa seniorów miała już dwukrotnie szansę rozerwać się, a przy okazji, pod okiem kamery, znaleźć drugą połówkę. W drugiej edycji programu zdawało się, że miłość przyszła do Steni i Władysława. Para zaręczyła się i już mieli planować ślub, okazuje się jednak, że nic z tego. Związek się rozpadł.

Koniec naszego romansu nastąpił tuż po zakończeniu programu. Szkoda, ale musiałam to zrobić [...] Prosto z planu programu pojechałam razem z nim do jego domu w Jastrzębiu-Zdroju. Zrobiłam to na jego prośbę i wiedziałam, że on chce przedstawić mi swoją rodzinę. Potem zaprosiłam go do siebie. Miłe chwile skończyły się jednak w grudniu, a powodów jest kilka

- wyznała Stenia w rozmowie z "Super Expressem".

Powodów rozstania jest kilka. Jednym z nich... nadmierne picie. Kolejnym - zbytnia skłonność do zdradzania intymnych szczegółów z życia.

Różnimy się niemal we wszystkim. Ja nie lubię zbyt rozrywkowego trybu życia i nigdy nie przesadzam z alkoholem. Szanuję też moich przyjaciół i bardzo dbam o kulturę osobistą. Nie intryguję, nie plotkuję i nie osaczam innych. A przede wszystkim nie opowiadam o intymnych sprawach na forum publicznym. Trzeba znać granice szczerości

- mówi rozczarowana pani Stenia.