18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

"Sanatorium miłości" ogarnęła groza. Paskudne szczegóły PRZEŚLADOWANIA

24.06.2020  14:42
"Sanatorium miłości" ogarnęła groza. Paskudne szczegóły PRZEŚLADOWANIA
"Sanatorium miłości" ogarnęła groza. Paskudne szczegóły PRZEŚLADOWANIA Fot: Instagram/Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości" to niekwestionowany hit TVP, ale wszędzie, gdzie rzecz opiera się na relacjach międzyludzkich mogą zacząć się problemy. Niestety, uczestniczka ostatniej edycji, Stenia przekonała się o tym na własnej skórze. 

"Sanatorium miłości" było początkiem uczucia Steni i Władysława. Para wyglądała na szczęśliwą i wszystkim zdawało się, że czeka ich teraz harmonijny związek. Niestety, życie napisało inny scenariusz.

Już po emisji "Sanatorium miłości" Stenia zdecydowała się z Władysławem rozstać. Niestety, on nie przyjął tego do wiadomości z godnością, ale starał się zrobić wszystko by kobieta do niego wróciła. Ostatecznie jego zachowanie zaczęło przypominać prześladowanie i stalkowanie.

"Sanatorium miłości" owiała GROZA

Dramat uczestniczki opisał magazyn "Rewia".

Władysław nie pogodził się z nagłym zerwaniem. Córka Steni, mieszkająca w USA, poprosiła, by przestał niepokoić mamę, a mimo to mężczyzna nadal w różny sposób próbował odnowić kontakt: przez siostrę Steni czy wspólnych znajomych z sanatorium... Pocztą kurierską wysyłał bukiety kwiatów, ale bezskutecznie

- czytamy.

Same zachowania mogą wydawać się niewinne, ale osoba, która nie może wrócić do swojej własnej przestrzeni i rozstać się w spokoju - reaguje zwykle źle na wszelkie przejawy nadmiernego zainteresowania.

Władysław odpuścił Steni dopiero wtedy, kiedy w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Miejmy nadzieję, że nie wróci już do napastowania byłej ukochanej.

Czytaj także