18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

gorrrąco!

Sanatorium miłości. Jurny Gerard opowiada o seksie z Iwonką

02.02.2022  14:51
Sanatorium Miłości połączyło Iwonę i Gererda
Sanatorium Miłości połączyło Iwonę i Gererda Fot: Sanatorium Miłości/Instagram

Miłość nie patrzy na wiek! Gerard i Iwona poznali się w kultowym show TVP "Sanatorium Miłości". Dziś są szczęśliwą parą i chętnie opowiadają o swoim życiu. I pożyciu.

Seks zaczyna się po sześćdziesiątce? To nie prawda, że z wiekiem ochota na łóżkowe harce musi mijać, to bzdura, że na emeryturze nie można już oddawać się erotycznym ekscesom. Dowodem na to, że można się płomiennie zakochać i przeżywać chwile uniesienia są Iwona i Gerard, gwiazdy "Sanatorium Miłości".

Iwona i Gerard w kultowym programie TVP pojawili się w drugiej edycji. Choć tytułowe sanatorium opuszczali osobno, a na turnusie za Iwonką szalało aż trzech różnych mężczyzn, już po zakończeniu nagrań bohaterowie zeszli się i do dziś pozostają parą. Oboje są już dawno po sześćdziesiątce, ale ich miłość jest gorąca, jakby byli młodziutkimi, pełnymi sił ludźmi. I co ważne, głośno i dumnie przyznają: uprawiamy seks. Jest super.

Gerard i Iwona opowiadają o seksie

O pożyciu erotycznym w rozmowie z TVP mówił ostatnio pan Gerard. Zdradził, że mimo podeszłego wieku i kilku lat razem, on i Iwonka ciągle dokazują. - Absolutnie nic się nie kończy, widać to po nas chyba - oznajmił zadziornie.

Kiedy mieliśmy wystąpienie w "Pytaniu na śniadanie" z panem Lwem Starowiczem, usłyszeliśmy z jego ust, że okres godowy trwa ok. 1,5 roku. U nas nadal trwa. Jesteśmy radośni, jesteśmy dla siebie bardzo troskliwi. Nasza miłość oparta jest na pięknej przyjaźni, dbamy o siebie

- wtóruje mu rozochocona Iwona.

A my życzymy wszystkim, by w wieku naszych bohaterów mogli liczyć na podobne ekscesy.