18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaimponował jej instrumentem?

Nowa miłość Barona. Dorwał mega gwiazdę!

29.09.2021  19:27
Sandra Kubicka i Baron z Afromental są RAZEM? Pudelek ujawnia
Sandra Kubicka i Baron z Afromental są RAZEM? Pudelek ujawnia Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News, Instagram/sandrakubicka

Jeszcze niedawno Baron z Afromental i pisarka Blanka Lipińska epatowali swą miłością na Instagramie. Jednak to już przeszłość, a Aleksander Milwiw-Baron znów jest zakochany. Pomponik ujawnia, że jego nowa partnerka to… Sandra Kubicka!

Julia Wieniawa, Blanka Lipińska, Czarina Russel, Ola Szwed, Patricia Kazadi… lista kobiet Barona z Afromental jest długa i wciąż końca nie widać. Kochaś z „The Voice of Poland” ruszył znów na miłosne polowanie i ustrzelił strzałą Amorka kolejną niewiastę. Jak ujawnia Pomponik, potwierdziły się plotki o jego związku z Sandrą Kubicką. Jedyne co możemy powiedzieć to… WOW!

Baron z Afromental i Sandra Kubicka są RAZEM?

Portal plotkarski przypomina, że doniesienia o romansie Barona i Kubickiej pojawiały się już od kilku tygodni. Oboje mieli pojawiać się w tych samych miejscach i to w tym samym czasie, co potwierdzają ich konta na Instagramie.

Baron i Sandra Kubicka nie potwierdzają, że są parą, ale Pudelek dotarł do osoby z ich bliskiego otoczenia. Tajemniczy informator ujawniał, że piękność nie chce się ukrywać z nową miłością, ale muzyk nie chce powtórki z romansu z Lipińską i chroni ich uczucie przed fotoreporterami.

Sandra i Baron spotykają się już od dłuższego czasu. Można ich spotkać razem na imprezach. Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny – ujawnia źródło Pudelka.