18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polka to nowa Beyonce

Sara James i finał "Mam talent" w USA! Wygra!

Wojciech Kozicki
14.09.2022  09:05
Sara James i finał Mam Talent w USA. Wygra! Kiedy wyniki?
Sara James i finał Mam Talent w USA. Wygra! Kiedy wyniki? Fot: Cover Images/East News/Faye's Vision

Sara James w amerykańskim „Mam Talent” ("America's Got Talent") dała niesamowity występ! Zaśpiewała wielki przebój odświeżony przez serial Netflix „Stranger Things”, czyli „Running up that hill” Kate Bush z 1985 roku. Polka wygra amerykański „Mam talent”?

Sara James w amerykańskim „Mam Talent” ("America's Got Talent") zdeklasowała konkurencję wykonaniem przeboju Kate Bush „Running up that hill”. Finał tegorocznej, siedemnastej już, edycji programu "America's Got Talent" bez wątpienia należał do niej, a Simon Cowell wręcz piał z zachwytu. Od pierwszych dźwięków było wiadomo, że to nie kolejny zwykły cover Kate Bush ekshumowany z mogiły popularności za sprawą serialu Netflixa.

Sara James w Mam Talent w USA. Finał, wyniki i „Running up that hill”

Czy Sara James w "America's Got Talent" wygra i zarobi milion dolarów? Wszystko na to wskazuje. Internauci są zgodni, że to właśnie Polka wygra w tym roku amerykańską edycję „Mam talent”. Jednak na drodze do wygranej stoją rodzinny zespół country Chapel Hart z "American Pride”, wykonujący bluesa Drake Milligan z "Sounds Like Something I'd Do" oraz wokalista Avery Dixon. Prezentacja komika Mike'a E. Winfielda również przypadła Amerykanom do gustu. Milion dolarów chcą też wygrać francuski magik Nicolas Ribs oraz prestidigitator Yu Hojin, hiszpańska specjalistka w dziedzinie brzuchomówstwa Celia Munoz, tancerka Kristy Sellars, multimedialna grupa grupy Metaphysics oraz taneczny zespół Mayyas.

Była skupiona, ale jednocześnie dość naturalna. Sprawiała wrażenie bardzo dojrzałej i mocno świadomej tego, co robi. Zaczęła na siedząco, a potem ruszyła w dół kładką ustawioną na scenie. Nie przesadzała z choreografią, ale piosenka zupełnie tego nie wymagała. Występ Sary James nie miał też rozbudowanej oprawy wizualnej, co pozwoliło widowni skupić się tylko na niej i jej głosie. Na zakończenie spojrzała na publiczność z wielkimi emocjami, jakby zawahała się przez chwilę. Ale zaraz, na krótką chwilę, uśmiechnęła się do niej promiennie – relacjonowała występ Sary James Wirtualna Polska.

Trzymamy kciuki za Sarę James. Kiedy poznamy wyniki amerykańskiego „Mam Talent”? Po występach finałowych trwa głosowanie publiczności, a jego finał poznamy w nocy ze środy na czwartek.

Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę, mówię ci – podsumowął występ Sary James Simon Cowell.

Sara James w „Mam talent” - finał. „Running up that hill” [WIDEO]

logo Tu się dzieje