18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wow! Co za mega look!

Przemiana Sary James. Zmieniła kolor na...

Wojciech Kozicki
28.09.2022  17:10
Sara James i mega przemiana! Zmieniła wizerunek po Mam Talent
Sara James i mega przemiana! Zmieniła wizerunek po Mam Talent Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Sara James prawie wygrała amerykańską edycję „Mam Talent”, zaliczyła występ z Black Eyed Peas i z jakiegoś powodu wróciła robić karierę w Polsce. Po finale "America's Got Talent" postanowiła mocno zmienić swój wizerunek i właśnie zaprezentowała… NOWY KOLOR WŁOSÓW! WOW!

Sara James to już gwiazda światowego formatu. Odkąd w "America's Got Talent" powiedziała "I'm  from Poland" i zaśpiewała "Lovely" Billie Eilish zdobyła nasze serca na wieki forever na amen! Naszym zdaniem powinna wygrać „Mam Talent” w USA. Jesteśmy jednak pewni, że polskie wcielenie Whitney Houston i Beyonce w jednym ciele, zrobi światową karierę tak jak zapowiadali członkowie jury amerykańskiego talent show. Jak na razie wróciła do Polski i zmieniła swój wizerunek. Wow, ale szoking metamorfoza!

Sara James i nowy wizerunek. Nowy kolor na start wielkiej kariery

14-letnia Sara James to już gwiazda, która może wszystko. Zdecydowała się więc na zmianę koloru włosów. Jej czarne warkoczyki od dziś są fioletowe! Spodziewamy się, że młoda diwa jeszcze nie raz zapewni nam wizerunkowe niespodzianki i jesteśmy ZA!

14-latka opublikowała filmik na InstaStories, w którym zapowiedziała występ podczas finału trasy zespołu LemON. Przypomnijmy, że lider grupy Igor Herbut jest obecnie menadżerem Sary James, dlatego możemy być pewni, że występ będzie spektakularny. Oprócz tej informacji piosenkarka pochwaliła się nowym kolorem włosów – Plejada relacjonuję metamorfozę Sary James.

Jak wam się podoba nowa fryzura Sary James?

Sara James i nowy wizerunek. Niespodzianka na Instagramie
Sara James i nowy wizerunek. Niespodzianka na Instagramie Fot: Instagram

Sara James - Nie Jest Za Późno (Official Video)

Sara James w piosence Easy On Me od Adele! [ESKA Live]

Golden Buzzer: Sara James Wins Over Simon Cowell With "Lovely" by Billie Eilish | AGT 2022