18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Apel do Polaków

Sara James już w Polsce. Pozamiatała hejterów jak kurz

Wojciech Kozicki
19.09.2022  11:54
Sara James już w Polsce. Apel do Polaków, cios w hejterów - wywiad
Sara James już w Polsce. Apel do Polaków, cios w hejterów - wywiad Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Sara James prawie wygrała „Mam Talent" w USA, zaśpiewała z Black Eyed Peas, doprowadziła Simona Cowella do ekstazy, a teraz wróciła do Polski. Na lotnisku w Warszawie witały ją tłumy fanów! Udzieliła wywiadu i wystosowała apel do Polaków. Hejterzy będą dziś w nocy zgrzytać zębami!

Sara James odniosła ogromny sukces w finale amerykańskiego „Mam talent”, ale czas zejść na ziemię. 14-letnia wokalistka wróciła do Polski 18 września, a na Lotnisku im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu powitały ją tłumy fanów i wielu reporterów. Każdy chciał przytulić amerykańską gwiazdę i zrobić sobie z nią zdjęcie.

Sara James w Polsce. Zdjęcia, kariera i wywiad

Jeszcze zanim Sara James wsiadła do samolotu opublikowała wideo na Instagramie. Wyznała jak bardzo cieszy się z powrotu do Polski. Nie ukrywa, że tęskniła za rodziną i przyjaciółmi.

Sara James w rozmowie z portalem O2.pl wyjaśniła również czym różnią się Polacy od Amerykanów. Piekielnie zdolna Lubuszanka podkreśla, że Polacy nie są gorsi, ale powinni bardziej wierzyć w siebie.

Myślę, że jesteśmy samokrytyczni. To nie jest zła cecha, ale uważam, że nie wolno być zbyt ciężkim dla siebie. I nie można pluć hejtem. Po co coś takiego? Jesteśmy razem na tej planecie, przestańcie tak robić. Amerykanie więcej się uśmiechają, mają więcej radości życia. I tego powinniśmy mieć więcej, bo ludzie u nas chodzą smutni – powiedziała Sara James w wywiadzie dla O2.pl.

Wyjaśniła, że nie przejmuje się hejtem w internecie, bo ma w swoim otoczeniu cudownych ludzi.

Nie da się ukryć, że w internecie pojawia się wiele komentarzy „ekspertów i patriotów” kwestionujących polskość Sary James oraz podejrzliwie patrzących na kolor jej skóry. Uważamy, że Sara James jest 100% bardziej polska i patriotyczna od nich. Co więcej, cała Polska jest z niej dumna i trzyma za nią kciuki! Osiągnęła w życiu COŚ i dopiero się rozkręca, a internetowi patrioci pewnie nie zajdą w życiu dalej niż rosół u mamy i używane seicento. Gdy Sara James będzie polowała na Grammy, Fryderyki i Bursztynowie Słowiki, hejterzy co najwyżej będą mogli polować na Świeżaki w Biedronce.

Dla wszystkich hejterów Sary James mamy poradnik jak poradzić sobie z dręczącym was napięciem - TUTAJ.

Sara James - kariera i sukcesy. Węgiel i Gabor już drżą?

Przypominamy, że Sara James nie wzięła się znikąd. W Stanach Zjednoczonych wykonała przebój Eltona Johna "Rocket Man" oraz „Running up that hill” Kate Bush, ale nie jest już amatorką w muzycznej branży. Udowodniła swoją wartość wygrywając w czwartej edycji „The Voice Kids” oraz zajmując drugie miejsce w Eurowizji Junior. Jej kariera dopiero się rozkręca, a Viki Gabor i Roksana Węgiel już powinny czuć na plecach oddech konkurencji. Nowa gwiazda jest w mieście!

logo Tu się dzieje