18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Coś więcej niż przyjaźń"

Sara James ma dziewczynę? Coming out!

20.10.2022  09:06
Sara James ma dziewczynę? Coming out i miłość na Tik Toku
Sara James ma dziewczynę? Coming out i miłość na Tik Toku Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Sara James coming out – wszystko wskazuje na to, że 14-letnia polska gwiazda ma dziewczynę! Polka, która podbiła Amerykę w "America's Got Talent!", właśnie ujawniła swoje miłosne preferencje. Nie wiemy jak zniosą to „prawdziwi polacy”, ale my trzymamy kciuki za miłość!

Sara James prawie wygrała amerykański „Mam Talent” i z jakiegoś powodu po występie z Black Eyed Peas wróciła do Polski. Zanim jednak podbije polskie sceny, wzbudziła ogromne emocje za sprawą swojego życia prywatnego. Na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie z dziewczyną i nie tylko nam to wygląda na COMING OUT!

Sara James coming out. Zdjęcie z dziewczyną

Sara James ma dziewczynę? Zdjęcie z tajemniczą Marysią wywołało falę komentarzy, podejrzeń i spekulacji. Radio ZET pisze, że „komentarze, które polska gwiazda America’s Got Talent zostawiła pod fotką, nie pozostawiają wątpliwości, że dziewczyny łączy coś więcej niż przyjaźń”. Media przypominają jak Sara James u Kuby Wojewódzkiego została zapytana czy ma chłopaka i odpowiedziała „nie ma opcji, nie ma opcji”.

Pod jednym z filmików na Tik-Toku Marysi Pomponik znalazł komentarz Sary, w którym informuje, że to „dziewczę jest tylko jej”. Poniżej zwraca się do dziewczyny słowem "kochanie". Nie brakuje też komentarzy z serduszkami, dziewczyny często piszą też „kocham”. Są też komplementy i pełne uczuć miłosne dedykacje.

I teraz tak... to dziewczę piękne jest tylko i tylko włącznie moje. Więc proszę na spokojnie w komentarzach – napisała Sara James na Tik Toku.

Może i nie wygrała „Mam Talent”, ale wszystko wskazuje na to, że wygrała miłość! Trzymamy kciuki za uczucie. Sara, bądź sobą, kochaj i śpiewaj!

Czytaj także