18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polka zachwyciła jurorów

Sara James w amerykańskim "Mam talent". Dostała ZŁOTY PRZYCISK!!!

15.06.2022  11:08
Sara James zachwyciła w amerykańskim Mam Talent
Sara James zachwyciła w amerykańskim Mam Talent Fot: Piotr Molecki/East News

Sara Egwu-James podbije USA? 14-letnia Polka zachwyciła jury amerykańskiego "Mam talent". Jej występ przyprawia o ciarki!

Coś niesamowitego! Sara James - Polka, która już zachwyciła ludzi nad Wisłą, teraz podbija USA. Młodziutka wokalistka spróbowała swoich sił w amerykańskim "Mam talent" i pozamiatała. Wprawiła jury w osłupienie, widownię postawiła na nogi i zebrała oklaski na stojąco, a na koniec dostała złoty bilet! Złoty przycisk, dający bezpośredni awans do występów na żywo, wcisnął sam Simon Cowell!

Polka zachwyciła w amerykańskim "Mam talent"!

Sara wzbudziła zainteresowanie jury już chwilę po tym, gdy pojawiła się na scenie. Zaledwie 14-letnia (w chwili występu 13-letnia, urodziny obchodziła 10 czerwca) wokalistka zadziwiła jurorów swoim wiekiem i dojrzałością. Gdy zaczęła śpiewać piosenkę "Lovely" z repertuaru Billie Elish, już było wiadomo, że odniosła sukces.
Miny jurorów i reakcja widowni mówiły wszystko. Byli zachwyceni. Pozwolili dziewczynie zaśpiewać cały przygotowany repertuar, po czym głos zabrał najważniejszy z sędziów, Simon Cowell.

Masz w sobie blask gwiazdy. Chcę, żebyś zapamiętała ten moment do końca życia

- powiedział, po czym wcisnął magiczny złoty przycisk, a salę wypełniły złote konfetti i okrzyki radości widowni.

Złoty przycisk to rzecz wyjątkowa w "Mam talent". Jury wykorzystuje go bardzo rzadko, tylko gdy są naprawdę wybitnie zachwyceni występem. Przyciśnięcie go daje uczestnikowi show awans do odcinków na żywo - nie musi przechodzić dalszych eliminacji.

Kim jest Sara James?

Gdy Sara stanęła przed jury, jeszcze przed występem, wyznała, że przyjechała do Ameryki, bo mówi się, że tam spełniają się najskrytsze życzenia. Jej marzenie właśnie się wypełniło. Dziewczynka popłakała się na scenie ze szczęścia. Chwilę później Simon Cowell przybił jej piątkę i przytulił, po czym życzył powodzenia w dalszym etapie show.

Film z występu Sary został opublikowany na oficjalnym kanale America's Got Talent na YouTube. W zaledwie kilka godzin obejrzało go niemal milion widzów.

Sara Ewu-James to zaledwie 14-letnia wokalistka. Ma polsko-nigeryjskie korzenie, mieszka w Słubicach i tam uczy się w Szkole Podstawowej i Szkole Muzycznej I stopnia. Dziewczynka już zdążyła zachwycić Polaków - wygrała 4. edycję "The Voice Kids" i zajęła drugie miejsce w Eurowizji Junior w 2021 roku. Czy teraz wygra amerykański "Mam talent"? Trzymamy kciuki!