18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mamy to!!!

Sara w finale! POLKA ROZNIOSŁA AMERYKAŃSKI "MAM TALENT"

25.08.2022  08:33
Sara james w finale America's Got Talent
Sara james w finale America's Got Talent Fot: Rex Features/East News

Sara James znów zachwyciła Amerykę. Dzień po genialnym występie w półfinale "America's Got Talent", nastolatka z Polski dostała się do finału! Dosłownie rozniosła konkurencję!

Kolejna fantastyczna wiadomość z USA. Sara James po raz kolejny zachwyciła jurorów amerykańskiej edycji Mam Talent. Nastolatka z Polski już wcześniej wywalczyła złoty bilet, czym dała sobie awans z eliminacji wprost do półfinału. W półfinale ponownie rozgromiła przeciwników i zachwyciła publiczność. Oraz oczywiście jury.

Sara James w finale "America's Got Talent"! Polska wokalistka wykonała w półfinale własną wersję utworu "Rocket Man" Eltona Johna. Ponownie zebrała gromkie owacje publiczności i do głębi poruszyła głównego jurora, Simona Cowella.

- To, co zrobiła, było naprawdę niesamowite - zachwycał się gwiazdor przed kamerami.

Sara James w finale America's Got Talent

O wejście do finału Sara walczyła do samego końca wraz z dziesiątką innych uczestników. Najpierw dziewczyna zestawiona została z duetem wokalnym Jo Jo & Bree i dosłownie zdeklasowała konkurencję. Na scenie pozostało pięć osób, ponownie trzeba było część z nich wyeliminować, co zdecydowanie stresowało Sarę. Stała skupiona, z rękoma skrzyżowanymi na piersi. Jurorzy wyczytali jej nazwisko jako ostatnie z szansą na finał. To był naprawdę stresujący moment.

Końcówka pełnego napięcia odczytywania wyników była już bardziej przychylna Sarze. Spośród trzech najlepszych została wyczytana jako pierwsza, która wystąpi w finale. Poza nią do ostatecznej rozgrywki przeszedł także francuski iluzjonista Nicolas Ribsn. 

Zobaczcie niesamowity występ Sary: