18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polka podbiła USA

Sara James przegrała i... wygrała Mam Talent!

Wojciech Kozicki
15.09.2022  09:59
Sara James wygrała i przegrała Mam Talent. Są wyniki finału
Sara James wygrała i przegrała Mam Talent. Są wyniki finału Fot: Cover Images/East News

Są w już wyniki amerykańskiego „Mam talent” ("America's Got Talent"), a finał należał do Polki. Sara James nie wygrała talent show… ale wygrała znacznie więcej. Cover "Running Up That Hill" Kate Bush w amerykańskiej telewizji i występ z Black Eyed Peas to początek wielkiej kariery! Zespół taneczny Mayyas zwycięzcą "America's Got Talent" i co z tego? Sara, zwyciężyłaś!

Sara James nie wygrała miliona dolarów i nie zajęła pierwszego miejsca, ale jak dla nas wygrała finał amerykańskiego „Mam talent” ("America's Got Talent"). Może w głosowaniu widzów nowe wcielenie Whitney Houston nie zwyciężyło, ale jak zapowiadał Simon Cowell, Polka z pewnością będzie koncertowała w Stanach Zjednoczonych.

Sara James w „Mam talent”. Wygrała więcej niż program

Jury amerykańskiego „Mam talent” zachwyciło się Sarą James i wróży jej wielką karierę. Widzowie programu w internecie również uważali, że Polka była faworytką, jest objawieniem i czeka ją wielka muzyczna przygoda na wielkich scenach. Jeśli Simon Cowell dał jej złoty przycisk, to jej muzyczna przyszłość jest w zasadzie przesądzona. Kontrakt płytowy, koncerty, praca z uznanym producentem w USA… na pewno za chwilę będziemy mogli przekazać takie newsy!

Sara James zaczęła karierę z grubej rury. Chociaż odpadła z „Mam Talent” to w programie zaśpiewała z grupą Black Eyed Peas, z którą wykonała piosenkę "Let's Get It Started".

Ona jest supergwiazdą. Widzimy wielu ludzi, spotykamy wiele talentów, a potem natrafiasz na błyszczącą, jasną osobowość, która ma wszystko, żeby osiągnąć kolejny level. Ona to ma – powiedział Will.i.am z Black Eyed Peas.

Sara, trzymamy kciuki za sukces!

Sara James and Black Eyed Peas Perform "Let's Get It Started" | AGT Finale 2022

Sara James w Mam Talent - "Running Up That Hill" by Kate Bush | AGT Finals 2022