18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To WIDEO zatrzyma wojnę?

Schwarzenegger i poruszający apel do Rosjan

18.03.2022  11:01
Arnold Schwarzenegger i poruszające przemówienie do Rosjan. Jego słowa zatrzymają wojnę?
Arnold Schwarzenegger i poruszające przemówienie do Rosjan. Jego słowa zatrzymają wojnę? Fot: ATTN/Ferrari Press/East News

Niemal cały świat jest poruszony niewyobrażalnym cierpieniem Ukraińców, a Władimir Putin jest niewątpliwie najbardziej znienawidzonym człowiekiem na świecie, porównywanym do Hitlera i Stalina. Przeciwko zbrodniarzowi wystąpił także Arnold Schwarzenegger i nagrał poruszający apel do Rosjan i rosyjskich żołnierzy. Terminator pokona propagandę Putina i zatrzyma wojnę?

Arnold Schwarzenegger nie potrafi pozostać obojętny ws. rosyjskiej napaści na Ukrainę. Aktor opublikował w sieci poruszający apel do zwykłych Rosjan i rosyjskich żołnierzy walczących w Ukrainie. „Terminator” podjął otwartą walkę z rosyjską propagandą. Czy to wystarczy, by przebudzić Rosjan i otworzyć im oczy? Być może te 10 minut nagrania, to najważniejsza chwila Arnolda na ekranie w całej jego karierze. Ten 10-minutowy monolog może zmienić świat.

Arnold Schwarzenegger i apel do Rosjan. Wygra z rosyjską propagandą?

Chcę wam powiedzieć o potwornych rzeczach, które się dzieją, a które przed wami ukryto – zaczął Arnold Schwarzenegger. Podkreślił jak silni i inspirujący potrafią być Rosjanie, a także przyznał, że to rosyjski sportowiec zainspirował go do uprawiania kulturystyki. To dlatego postanowił powiedzieć Rosjanom prawdę o wojnie w Ukrainie.

Wasz rząd mówi, że prowadzi denazyfikację Ukrainy. To kłamstwo. Przecież prezydent Ukrainy ma żydowskie korzenie, a trzech braci jego ojca zamordowali naziści. Ukraina nie zaczęła tej wojny. To Kreml zaczął wojnę. To nie jest wojna rosyjskiego narodu, ale świat przez ten akt agresji odwrócił się przeciwko Rosji. Wasz kraj przez zbrodnie i brutalność jest izolowany. Osiedla mieszkaniowe są niszczone przez rosyjską artylerię, bomby spadają na szpitale dla dzieci i szpitale położnicze. Wybuchł kryzys humanitarny. Rosyjskie bomby spadają na niewinnych cywilów - powiedział legendarny aktor.

Gwiazdor powiedział to, co Putin tak bardzo stara się ukryć – w napaści na Ukrainę zginęły tysiące rosyjskich żołnierzy, których "pokonali ich ludzie walczący o swoje domy i rodziny, a których Putin chce podbić". Dodał, że na Rosję zostały nałożone największe w historii sankcje ekonomiczne, które spowodują cierpienie rosyjskiego społeczeństwa. Aktor zaapelował, by udostępniać jego apel i dotrzeć z prawdą do Rosjan.

Schwarzenegger. opowiedział też historię swojego ojca, który walczył w armii Hitlera i brał udział w oblężeniu Leningradu.

Kiedy mój ojciec dotarł do Leningradu, wierzył w hitlerowskie kłamstwa, Kiedy wrócił, był zniszczony fizycznie i psychicznie. Reszta jego życia to ból z powodu odniesionych ran i pamięci o tym co się wydarzyło. Czuł winę do końca życia. Nie chcę żeby rosyjscy żołnierze byli zniszczeni jak mój ojciec, który walczył za Hitlera - opowiedział Schwarzenegger.

Były gubernator Kalifornii wygłosił też apel do rosyjskich żołnierzy, próbując im uświadomić jak zostali okłamani i do jakiej katastrofy się przyczyniają.

Rosyjski rząd okłamuje Rosjan i żołnierzy. Mówią im, że będą walczyć z nazistami i jadą na ćwiczenia lub chronić mniejszość rosyjską. To kłamstwo. Małe dzieci giną pod gruzami jak podczas II wojny światowej. To nie wojna w obronie Rosji. Poświęcono was w imię bezsensownych rozkazów i ambicji Kremla, potępia was cały świat. 11 milionów Rosjan ma rodzinnie powiązania na Ukrainie. Każdy strzał, który oddajecie, trafia w brata lub siostrę. Nie zrzucacie bomb na wrogów, ale na szkoły, domy i szpitale. Okłamali was. Ci, którzy protestują teraz na rosyjskich ulicach przeciw wojnie, są dla mnie bohaterami – przemówił Schwarzenegger na Twitterze.

Arnold Schwarzenegger i poruszający apel do Rosjan [WIDEO]

Czytaj także