18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wygląda coraz lepiej

Sekielski pokazał się po operacji. Schudł 30 kg, co za zmiana!

28.09.2019  14:51
Sekielski pokazał się po operacji. Schudł 30 kg, co za zmiana!
Sekielski pokazał się po operacji. Schudł 30 kg, co za zmiana! Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Tomasz Sekielski pierwszy raz po operacji zmniejszenia żołądka pokazał się publicznie - w telewizji. Dziennikarz schudł 30 kilogramów. Zmiana jest uderzająca.

Od zabiegu zmniejszania żołądka, jakiemu poddał się Tomasz Sekielski, minął już miesiąc. Już, albo tylko, biorąc pod uwagę fakt, ile w tym czasie dziennikarzowi udało się zrzucić kilogramów. A zmiana naprawdę szokuje, widać ją gołym okiem.

W sobotę Sekielski pojawił się w "Dzień dobry TVN". Na kanapie, w rozmowie z Kingą Rusin opowiedział o tym, jak powoli wraca do siebie i walczy z uciążliwą, zagrażającą życiu nadwagą.

30 kg w 30 dni

Przed operacją dziennikarz ważył już prawie 200 kg. Okazało się, że jego stan jest na tyle poważny, że dalsze tycie może doprowadzić do szybkiej śmierci. Postanowił więc podjąć radykalne kroki. Poddał się zabiegowi, a po nim, tylko przez ostatnich 30 dni, zrzucił aż 30 kilogramów!

Na początku tempo utraty wagi jest bardzo szybkie, ale maleje. Dlatego powoli zaczynam treningi. Wcześniej nie było mowy o bieganiu, nawet o spacerach. Mogłem trenować tylko na basenie

- opowiadał w studio TVN.

Sekielski przyznał, że uzależnił się od jedzenia i sam siebie doprowadził do tragicznego stanu.

Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol, czy narkotyki, moim uzależnieniem było przejadanie się. Mam nadzieję, że moim nowym uzależnieniem będą treningi!

- wyznał.

Czytaj także
Przeczytaj więcej