18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sekielski kontra księża-pedofile: część 2

Sekielski znów poluje na księży-pedofilów. Zobaczcie zwiastun jego nowego filmu

Kamil Kacperski
13.05.2020  14:25
Sekielski znów poluje na księży-pedofilów. Zobaczcie zwiastun jego nowego filmu
Sekielski znów poluje na księży-pedofilów. Zobaczcie zwiastun jego nowego filmu Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

13 maja w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Zabawa w chowanego", kolejnego dokumentu od braci Sekielskich, który opowiada o pedofilii w polskim kościele. Zobaczcie przerażające wideo.

W maju 2019 roku na YouTubie pojawił się film "Tylko nie mów nikomu", który opowiadał o pedofilii w polskim kościele z perspektywy ofiar. Te po latach konfrontowały się ze swoimi oprawcami. Za produkcję i realizację filmu odpowiedzialni byli bracia Sekielscy. Teraz powracają z kolejną produkcją o podobnej tematyce - oto "Zabawa w chowanego".

Sekielski znów poluje na księży-pedofilów

Już w trakcie oglądania zwiastuna można poczuć ciarki na ciele - temat filmu jest trudny, bo pedofilia jest jedną z najgorszych zbrodni, jaką człowiek jest w stanie dokonać. Widzimy też reakcję ofiar, które po latach przypominają sobie przebieg zbrodni na nich dokonanych. Jedno jest pewne - "Zabawa w chowanego" nie będzie przyjemnym seansem.

Plany dotyczące premiery filmu były mocno pokrzyżowane przez koronawirusa - Sekielscy planowali premierę w już w styczniu, a potem też w marcu. Teraz Tomasz Sekielski oficjalnie potwierdził, że "Zabawa w chowanego" zadebiutuje na YouTubie już 16 maja 2020 roku o godzinie 10:00. 

Wszystkie filmy Sekielskich są finansowane z pomocą widzów - jeżeli Wy też chcecie pomóc, to zapraszamy na stronę patronite.pl/Sekielski, gdzie możecie wpłacać pieniądze na realizacje kolejnych produkcji. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej