18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki Brat na ostro

Seks w Big Brotherze. Para mówi co smakuje najlepiej

Wojciech Kozicki
20.12.2019  10:31
Miłość i romans w Big Brotherze - a po programie seks i kwiaty
Miłość i romans w Big Brotherze - a po programie seks i kwiaty Fot: Big Brother TVN7 Więcej: https://www.planeta.pl/Rozrywka/romans-w-big-brotherze-skonczony-angelika-odpadla-z-programu

Seks w Big Brotherze ciągle budzi ogromne emocje, chociaż „Love Island” i „Warsaw Shore” pokazują znacznie więcej. Czy Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski poszli na całość w domu Wielkiego Brata? Tego się nie dowiemy, ale gwiazda TVN7 opowiedziała, co działo się po programie…

Romans w Big Brotherze rozpalił widzów - Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski mieli się ku sobie, a po jednej z imprez zrobiło się gorąco. Okazuje się, że uczucie przetrwało i para jest razem po programie, a nawet ze sobą mieszkali.

W rozmowie z „Super Expressem” Angelika wyznała, że Igor to romantyk, który kupuje jej kwiaty i zabiera na romantyczne kolacje. Para nie ukrywa, że ich życie erotyczne kwitnie, ale gdy byli pod obserwacją kamer, figli nie było.

Życie bez seksu

Mogę szczerze powiedzieć, że bez seksu da się żyć. Czasem jest się zmęczonym lub chorym i po prostu się nie chce. Nigdy nie zabiegałam też o przypadkowy seks. Uważam, że smakuje najlepiej z odpowiednim człowiekiem, którego rzeczywiście się pragnie – powiedziała Angelika. (SE.pl)

Stewardessa – instruktora wyjawiła, że w programie zachowała wstrzemięźliwość od seksu. Nie miała z tym jednak problemu, bo wcześniej długo była sama i „nie cierpiała". Twierdzi, że napięcie seksualne rozładowywała sportem.