18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chwycił za cyc i już nie puścił.

Pieprznie w Sanatorium Miłości. Erotyczny sztorm w jacuzzi

Wojciech Kozicki
17.02.2020  17:00
Sanatorium miłości fizycznej? Emeryci chcą się bzykać!
Sanatorium miłości fizycznej? Emeryci chcą się bzykać! Fot: vod.tvp.pl/Sanatorium Miłości

„Sanatorium Miłości” to odpowiedź TVP na programy typu „Warsaw Shore” i „Love Island”? Seniorzy chociaż mają sporo lat na karku, to są rozpaleni jak Australia. Tym razem wyposzczony Władek wziął sprawy w swoje ręce… jurny senior chwycił za piersi!

Nowy sezon „Sanatorium miłości” jest wyjątkowo pieprzny, a uczestnicy mówią wprost, że chcą uprawiać seks. Kopulacja wręcz wisi w powietrzu! W końcu Władysław nie wytrzymał tego erotycznego napięcia i gdy nadarzyła się okazja, chwycił 71-letnią Bożenę za piersi. Czyżby emeryci w jacuzzi chcieli powtórzyć wyczyn Frytki z Big Brothera?

Ona by tak chciała?

Bożena, która miała tego dnia urodziny, chyba miała ochotę rozpętać w jacuzzi sztorm namiętności. W pewnym momencie zarzuciła nogi na ramiona swojego towarzysza. Napalony Władek poczuł wyraźnie, ze szlaban miłości jest podniesiony i może przekroczyć granicę. Złapał kobietę za piersi i zaczął je gładzić.

Internauci przypominają, że Władysław czuł niedawno słabość do Steni, ale wierność chyba nie jest jego najmocniejszą stroną. Później wyznał Marcie Manowskiej, że brakuje mu seksu i przytulania. Co prawda jest wdowcem, ale powiedział, że odwiedzając żonę na cmentarzu, dostał znak, że może szukać nowej miłości.

Ktoś powie, że Casanova; po prostu lubię ten sport uprawiać, jestem odważny - powiedział Władysław.

Żałoba i seks

Seniorzy w najnowszym odcinku podczas pikniku rozmawiali o seksie i wszyscy zgodnie przyznali, że chcą dalej szaleć w łóżku, i to przynajmniej raz w tygodniu.

Do tej pory Adam był najdziksza erotyczną bestią w programie i otwarcie mówił, że chce kopulować. Co prawda niedawno zmarła mu żona, ale jego genitalia nie są już w żałobie. Adam to emerytowany strażak i najwyraźniej marzy mu się, by ktoś chwycił za sikawę i ugasił jego seksualny pożar.

Sanatorium Miłości
Sanatorium Miłości Fot: VOD/TVP
Czytaj także