18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na skrzydłach miłości

Seks w samolocie. Przelecieli się przy pasażerach

Wojciech Kozicki
18.02.2020  16:49
Odlecieli w samolocie - seks wysokich lotów?
Odlecieli w samolocie - seks wysokich lotów? Fot: Instagram, Pixabay

Seks w samolocie na oczach pasażerów? To nie scenariusz filmu porno, a brutalna rzeczywistość. Pewna para postanowiła się przelecieć podczas lotu, a ich namiętna przygoda została uwieczniona na zdjęciu, które wylądowało na Instagramie.

Kathleen Shawn to była stewardessa, która poczuła, że ma ważną misję w życiu. Założyła na Instagramie profil @passengershaming i umieszcza na nim zdjęcia pasażerów, którzy zachowują się w niewłaściwy sposób w samolotach. Tym razem na jej celowniku znalazła się napalona para.

Seks wysokich lotów?

Shawn od jednego ze swoich fanów dostała zdjęcia jurnej pary, która w samolocie odleciała na skrzydłach namiętności. Na oczach innych pasażerów zaczęli się do siebie dobierać, a jak podaje „The Sun”, w pewnym momencie kobieta została bez spodni. Nie wiadomo jednak czy mężczyzna "wysunął podwozie".

Stosunek NIE przerywany

Internauci pod zdjęciem w komentarzach dają upust swojemu oburzeniu. Dziwią się jednak, ze żaden z pasażerów nie przerwał zakochanym figli. Jedyną nauczką jest więc dla nich twarde lądowanie na Instagramie.

Przeczytaj więcej
Komentarze