18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra relacja na Insta

Seksmasterka powiększyła sobie piersi

26.06.2020  12:44
Piersi i ich Aniela - powiększyła sobie biust
Piersi i ich Aniela - powiększyła sobie biust Fot: Facebook.EX club

Jak daleko posuną się polskie celebrytki na Instagramie? Nie ma granic i hamulców! Aniela Bogusz (Lil Masti, Seksmasterka), znana z hitu „Poka Sowe”, zdała swoim fanom relację na Insta z operacji powiększenia piersi. Nadawała w mediach społecznościowych nawet, gdy była już pod kroplówką!

Polskie youtuberki i celebrytki na Instagramie nie mają litości dla ludzi. Pokażą wszystko. Był już gwiazdka, która relacjonowała swój poród, więc czas na kolejny cios. Aniela Bogusz, czyli legendarna Seksmasterka/Lil Masti i jedna z sióstr FitDeVangel, powiększyła sobie piersi. Jak było?

Seksmasterka i operacja powiększenia piersi

Fani Anieli (tak, oni istnieją!) mogli śledzić całe wydarzenie w internecie. Seksmasterka nie przestała nadawać nawet, gdy podano jej znieczulenie w kroplówce. Nagrywała relację na Insta nawet leżąc już na stole operacyjnym Dowiedzieliśmy się m.in. jaki ma typ piersi i jakie chciałby uzyskać. Po wszystkim mogliśmy podziwiać jak ciamkała ciasteczko i chwaliła się rajstopami przeciwzakrzepowymi. 

Generalnie operacja odbyła się bezproblemowo. Efekt będą mogła zobaczyć dopiero jutro rano, mam konsultacje i w zasadzie po tej konsultacji mogę wracać do domu. Coś pięknego! Implant mam okrągły 350ml włożony nad mięsień, a nie pod mięsień, tak zadecydował pan doktor. Bo generalnie ja miałam piersi asymetryczne czyli nierówne, jedna mniejsza, druga większa, rozjeżdżające się na boki, lekko wiszące... Taka jest natura! – relacjonowała Bogusz na Insta Stories.

Jak dowiedział się "Pudelek", nowy biust Bogusz zrobiła w barterze w Pradze. Jaki jest efekt? Zapowiedziała, że wkrótce pokaże światu swoje "nowe perełki". Wiemy, że już nie możecie się doczekać...

Zagłosuj

Czy wiesz ile ważą twoje piersi?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze