18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie tylko fani golfa chwycą za kije

Najseksowniejsza golfistka pokazała swoje "piłki"

Wojciech Kozicki
18.05.2020  13:53
Piersi i ich golfistka na Instagramie
Piersi i ich golfistka na Instagramie Fot: Facebook/Paige Spiranac

Paige Spiranac to golfistka. Czy jest najlepsza? Tego nie wiemy, ale z pewnością jest jedną z najseksowniejszych przedstawicielek tej dyscypliny. Zapewne niejeden fan chciałby zaliczać z nią nie tylko dołki na polu golfowym.

Golfistka Paige Spiranac króluje nie tylko na polu golfowym. Szaleje także w mediach społecznościowych, a jej kolejne gorące fotki sprawiają, że nie tylko fajni golfa chwytają za kije. Tymczasem piękność dołożyła do pieca kolejnym bardzo seksownym zdjęciem.

Jej 2,5 mln fanów na Instagramie w weekend ujrzało gorącą fotkę, na której amerykańska piękność relaksuje się na świeżym powietrzu. Zaprezentowała się w skąpym kostiumie kąpielowym, w którym dorodne „piłki” ledwo się mieszczą. Jej męscy wielbiciele zapewne po ujrzeniu TAKIEGO zdjęcia, wciąż są rozpaleni jak pole golfowe w samo południe!

Jak mija wam sobota? – filuternie zapytała fanów na Instagramie.

Czy wrzucanie seksownych zdjęć jest formą autoterapii? Jak przypominają media, Paige Spiranac w 2016 roku wysłała swoje nagie zdjęcia mężczyźnie, który po rozstaniu opublikował je w internecie. Rok później została ambasadorką fundacji charytatywnej Cybersmile zapewniającej pomoc i programy edukacyjne dla ofiar przemocy w sieci. 

 

Czytaj także