18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za widok!

Seksowna gwiazda TVP eksponuje DEKOLT. Gorące zdjęcia

12.10.2021  15:55
Wiktoria Gąsiewska na gorącej fotce
Wiktoria Gąsiewska na gorącej fotce Fot: TRICOLORS/East News

Wiktoria Gąsiewska była jedną z dziecięcych i młodocianych gwiazd TVP. Teraz na dobre zrywa z grzecznym wizerunkiem i publikuje gorące fotografie na Instagramie. Jej fani nie będą mogli dziś zasnąć.

Wiktoria Gąsiewska karierę zaczynała jeszcze jako dziecko, ale teraz ma już 22 lata i nic nie powstrzyma jej przed wprowadzeniem swojej sławy na nowe tory. Młoda kobieta opublikowała w mediach społecznościowych odważne i gorące fotografie.

Wiktoria Gąsiewska na odważnej fotografii

O Wiktorii Gąsiewskiej najgłośniej było głównie z powodu jej związku z gwiazdorem serialu Rodzinka.pl Adamem Zdrójkowskim. Aktualnie artystka skupia się jednak na swojej karierze osobistej, jakiś czas temu np. wystąpiła wraz z Oliwią Bieniuk w horrorze autorstwa Reżysera Życia. Ewidentnie zrywa z grzecznym wizerunkiem, z którym funkcjonowała przez lata.

Jeszcze wcześniej Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała nagi biust w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", który można było oglądać na Netflixie. Widać, że prezentowanie nagiego dekoltu to dla niej nic wielkiego. Znów to bowiem zrobiła!

"Wyglądasz bosko", "Cudownie wyglądasz", "Super ciało", "Ale ogień!", "Seksi" - pieją zachwyceni fani w komentarzach pod seksowną fotografią. Nie da się ukryć, że od młodej aktorki trudno oderwać wzrok.

Myślicie, że jej kariera rozkwitnie wkrótce o wiele bardziej niż Julii Wieniawy, która była swego czasu koleżanką Wiktorii z planu filmowego? Trzymacie kciuki za nową gwiazdę wypromowaną przez TVP?

logo Tu się dzieje