18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bikini odważne jak prezydent Duda

Seksowne zdjęcie Krzan. Tak gorące, że rosół wam zawrze w kuchni

24.04.2022  14:10
Izabella Krzan i piękne zdjęcia z wakacji. Gwiazda TVP rozpala i tak gorące już tropiki
Izabella Krzan i piękne zdjęcia z wakacji. Gwiazda TVP rozpala i tak gorące już tropiki Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Izabella Krzan na Instagramie znów szaleje rozebrana w tropikalnych okolicznościach. Miss Polonia i gwiazda TVP zaprezentowała swoje obłędnie i nieokiełznanie seksowne bikini. Czy takie zdjęcia przyczynią się do wzrostu demograficznego w Polsce?

Izabella Krzan to najpiękniejsza Polka w Polsce i nie ma co się sprzeczać. Właśnie znów to udowodniła, publikując seksowne zdjęcie na Instagramie, od którego hormony dostają kociokwiku. Gwiazda programów „Pytanie na śniadanie” i „Koło fortuny” co rusz ze smakiem epatuje golizną na Instagramie, doprowadzając swoich fanów do wrzenia, ale tym razem srogo dołożyła do pieca. TO zdjęcie w bikini przechodzi ludzkie pojęcie!

Zdjęcie Krzan w bikini. Gwiazda TVP pluska się na wakacjach jak seksowna syrena

Izabella Krzan to chodzący sukces. w 2016 roku zdobyła tytuł "Miss Polonia", później u boku samego Rafała Brzozowskiego zaczęła prowadzić „Koło fortuny”, a jesienią 2019 roku prowadziła razem z Maciejem Kurzajewskim wznowiony program randkowy "Czar par" emitowany na TVP2. Dziś budzi Polaków prowadząc „Pytanie na śniadanie” z Tomaszem Kammelem. Kilkukrotnie współprowadziła "Sylwester marzeń z Dwójką"

To właśnie dlatego może pozwolić sobie na częste egzotyczne wyjazdy, z których wrzuca wyjątkowo atrakcyjne zdjęcia. A co, STAĆ JĄ!

Uwagę przykuwa nie tylko wakacyjny krajobraz, ale przede wszystkim stylizacja pracownicy TVP. Prezenterka wybrała czarne, wyjątkowo odważne, wycięte bikini, które eksponuje jej biust dzięki głębokiemu dekoltowi. Krzan zaprezentowała się w prostych, rozpuszczonych włosach. Na nadgarstkach ma wakacyjne bransoletki, wybrała także wisiorek – Wirtualna Polska relacjonuje zdjęcie Izabelli Krzan.

Izabela Krzan ma na Instagramie już ponad 250 obserwatorów. Zgodnym chórem wszyscy kwilą, że prezenterka TVP na rajskich wakacjach w bikini wygląda obłędnie, kusząco i powalająco pięknie. Zgadzamy się!

Czytaj także