18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Figle migle w łóżku

Seksualny skandal rozrywa "Rolnik szuka żony"

19.10.2021  13:57
"Rolnik szuka żony" i seksualny skandal w TVP
"Rolnik szuka żony" i seksualny skandal w TVP Fot: -/TVP/East News

"Rolnik szuka żony" to flagowy program TVP. Ma być grzeczny i zgodny z konserwatywnymi wartościami. Nie zawsze się to jednak udaje. Czy tym razem, kiedy w tle show rozgrywa się seksualny skandal, TVP zareaguje?

"Rolnik szuka żony" to najchętniej oglądany program rozrywkowo-matrymonialny na antenie TVP. Chociaż przede wszystkim ma promować małżeństwa heteroseksualne oparte na konserwatywnych wartościach, to czasem zdarzają się w nim skandale.

W końcu w "Rolnik szuka żony" występują tylko ludzie, a ludzie zawsze mają jakieś swoje słabości. W ostatnim odcinku jeden z uczestników Krzysztof goszczący u siebie potencjalne kandydatki na żonę, posunął się zdecydowanie za daleko.

Skandal w "Rolnik szuka żony"

Rolnik zbliżył się do przebywającej w jego domu Kasi, a mówiąc wprost... wszedł jej do łóżka. Fanów programu bardzo takie zachowanie oburzyło i nie powstrzymywali się od mocnych komentarzy, które zamieszczali w sieci.

Co prawda Kasia sama zaproponowała mu, żeby ją przytulił, gdy ten przyszedł budzić swoją kandydatkę do porannych zajęć na gospodarstwie, ale i tak widzowie nie posiadali się z oburzenia takimi praktykami.

Ani chwili namysłu nie było, tylko wdarłem się pod tę kołdrę. Kasia jest bardzo fajna

- stwierdził za to Krzysztof, wspominając zaproszenie Kasi do przytulenia.

Ostentacyjnie weszło się niektórym. Powiedziałam, że zamiast mnie budzić i krzyczeć, powinien wejść i przytulić. I się nie spodziewałam, bo wszedł i tak zrobił. Ja mam z tyłu głowy zaraz ten hejt pt. "faceta zaprosiła". Ale było śmiesznie po prostu

- wyznała tymczasem uczestniczka.

Myślicie, że to faktycznie za dużo jak na antenę TVP?