18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niech żyje wolność..

Syn Zenka Martyniuka aresztowany. Przegiął pałę ostatecznie

Wojciech Kozicki
20.04.2020  13:31
Zenek Martyniuk i syn Daniel - ojciec wybrał scenę, a syn areszt
Zenek Martyniuk i syn Daniel - ojciec wybrał scenę, a syn areszt Fot: Polska Press/East News

Czy Zenek Martyniuk jest dumny z syna? Jego niepokorny potomek Daniel za łamanie kwarantanny trafił do aresztu. Czy uda się go uwolnić za kaucją? Tym razem przekorny los zagrał z nim w pokera i wygrał.

Czy Daniel M. odziedziczył talent muzyczny po ojcu Zenonie Martyniuku z zespołu Akcent? Jak na razie śpiewająco idzie mu wpadanie w kłopoty. Czarna seria nadal trwa. Najpierw było huczne wesele za milion, później afera z ciężąrną żoną, a to dopiero początek długiej listy skandali. Teraz się doigrał, bo wylądował za kratami i rozśpiewany tata z gitarą już mu nie pomoże. Nie wyjdzie aresztu na piękne oczy, nawet zielone...

Miała matka syna…

Daniel trochę się pogubił, ale to dobry chłopak – mówiła niedawno matka syna Zenka.

Trochę? Tym razem wydaje się zagubiony jak Frodo w drodze do Mordoru. I tym razem za swoje wybryki się nie wywinie.

30-latek złamał zasady kwarantanny i wyjechał z kraju, a wkrótce jego zapał ostudziła chłodna cela w areszcie. Jak podaje WP.pl, po powrocie do ojczyzny ani myślał o 14-dniowej izolacji i lekceważył policjantów, którzy chcieli go skontrolować.

Syn Martyniuka aresztowany

Jak podaje „Super Express”, Daniel M. ma przebywać w areszcie do 8 maja. Rodzina podobno starała się, by niesforny dziedzic króla disco polo wyszedł za kaucją, ale wymiar sprawiedliwości jest nieugięty, ponieważ "istnieją obawy matactwa procesowego".

W ocenie sądu istnieje uzasadniona obawa podejmowania przez podejrzanego działań zmierzających do uniknięcia odpowiedzialności karnej i podejmowania działań utrudniających postępowanie – wyjaśnił pracownik sądu. (gwiazdy.wp.pl)

Ze swojej strony możemy jedynie życzyć szybkiego powrotu na dobrą drogę i zadedykować Danielowi fragment piosenki „Przekorny los” zespołu Akcent

Ludzie mówią do mnie: "Przestań martwić się"
Wszak po burzy zawsze słońce lśni
Zostawiła Cię dziewczyna, jest Ci źle
Zaraz nowa miłość wejdzie w Twoje drzwi

Czytaj także
Przeczytaj więcej