18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaraz nie odpuszcza

Seniorka rodu z M jak Miłość w pułapce. Wszystko przez koronawirusa

18.03.2020  13:25
Seniorka rodu z M jak Miłość w pułapce. Wszystko przez koronawirusa
Seniorka rodu z M jak Miłość w pułapce. Wszystko przez koronawirusa Fot: Marta Gostkiewicz/TVP/East News

M jak Miłość jest dla Teresy Lipowskiej ogromnym sukcesem zawodowym. Aktorka nie może się jednak cieszyć pracą w pełni, kiedy jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

M jak Miłość i Teresa Lipowska to duet nierozerwalny. Chyba żaden fan serialu nie wyobraża go sobie bez sympatycznej seniorki rodu Mostowiaków. Niestety, w obliczu epidemii koronawirusa nikt nie może czuć się bezpiecznie, a już na pewno nie seniorzy.

Seniorka M jak Miłość w obliczu koronawirusa

Teresa Lipowska również martwi się o swoje życie i zdrowie. Dodatkowo epidemia pokrzyżowała jej plany prywatne, które miały prowadzić do wypoczynku i relaksu.

83-letnia gwiazda chciała wybrać się do sanatorium. Niestety, teraz nie wiadomo kiedy będzie to możliwe.

Zachowuję sensowną ostrożność. Nie mam ostatnio zbyt wielu spotkań z większą liczbą osób, dlatego nie musiałam niczego odwoływać. Zrezygnowałam tylko z sanatorium. Poradzono mi, że w moim wieku może być to niebezpieczne, ponieważ jest mnóstwo osób, które są kompletnie nieodpowiedzialne. Więc gdy mój lekarz zaproponował, żebym pojechała w innym terminie, to się nawet nie wahałam. I to jest jedyna rzecz, z której zrezygnowałam

– opowiada Lipowska.

Serialowa Mostowiakowa jest daleka od paniki. Mimo iż znajduje się w grupie ryzyka, po prostu robi, co może, by się ochronić.

Uważam, że nie można panikować, ale bardzo przestrzegać tego, co mówią specjaliści. Czyli higiena w 100 proc., a nawet w 200 proc. I należy ograniczyć spotkania. Lepiej też przejść dwa przystanki niż wsiadać do autobusu

– radzi gwiazda.

Życzymy pani Teresie dużo zdrowia! 

logo Tu się dzieje