18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boli?

Serce Wieniawy krwawi i pęka. Były facet naprawdę jej to zrobił

18.07.2020  12:40
Serce Wieniawy krwawi i pęka. Były facet naprawdę jej to zrobił
Serce Wieniawy krwawi i pęka. Były facet naprawdę jej to zrobił Fot: Instagram/antek.krolikowski

Julia Wieniawa z całą pewnością nie czuje się najlepiej obserwując, jak między jej byłym ukochanym, a inną kobietą - rozkwita wielka miłość. Młoda gwiazdka już wielokrotnie była zakochana, ale z Antkiem Królikowskim połączyła ją szczególna więź.

Julia Wieniawa była dziewczyną Antka Królikowskiego na samym początku swojej kariery. Wtedy wzbudzała zainteresowanie mediów tylko dlatego, że spotykała się ze znanym, młodym aktorem.

Julia Wieniawa cierpi przez byłego?

Teraz to ona jest większą gwiazdą, ale nie powodzi jej się najlepiej w życiu uczuciowym. Rozstała się m.in. z Baronem, który aktualnie rozkwita w ramionach pisarki-skandalistki, Blanki Lipińskiej.

Antek Królikowski również jest szczęśliwy w nowym związku, a obserwująca to Julia Wieniawa z całą pewnością ma kwaśną minę. Młody aktor poinformował niedawno, że spotyka się z aktorką, Joanną Opozdą. 

Joanna jeszcze w ubiegłym roku była zaręczona ze starszym od siebie biznesmenem, ale teraz odnalazła uczucie w ramionach Królikowskiego. Opozda znana jest z serialu "Pierwsza miłość", w którym wciela się w rolę Jowity. W ubiegłym roku dołączyła także do obsady serialu "Barwy szczęścia". 

Myślicie, że u boku Antka jej gwiazda rozbłyśnie tak jasno, jak gwiazda Julii Wieniawy? Były ukochany wypromuje Julce ogromną konkurentkę na polskich salonach?

Przeczytaj więcej
Komentarze