18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grasz w Klanie? Przynieś własne ubranie

Serial "Klan" ryje po dnie? Na planie bieda aż piszczy!

25.10.2019  21:01
Serial "Klan"  - król jest nagi?
Serial "Klan" - król jest nagi? Fot: YouTube

Serial „Klan” nadal żyje, choć wydaje się to stan paliatywny w porównaniu do swoich najlepszych lat. Nadal ma zadowalającą dla TVP oglądalność (średnio 1,22 mln. widzów), emitowane są nowe odcinki, ale aktorzy zaczynają narzekać. Okazuje się, że w kultowa polska telenowela ma kłopoty finansowe.

Internauci żartują, że gdy aktorzy pojawiają się na planie serialu „Klan”, to czasem słyszą dziwny dźwięk i okazuje się, że to piszczy bieda. Wyszło na jaw, że serialu nie stać nawet na kostiumy i niektórzy aktorzy grają w prywatnych ubraniach. Pozostaje tylko czekać aż w internecie ruszy pierwsza zbiórka np. na nowy fartuch dla doktora Lubicza...

„Fakt” pisze, że potwierdzili to Laura Łącz i serialowy doktor Lubicz, czyli Tomasz Stockinger. Wyznał, że serial nie jest odpowiednio dofinansowany, a aktorki, które chcą lepiej wyglądać, wolą zaproponować własne kreacje. Jego zdaniem zastrzyk gotówki sprawiłby, że wszystko na ekranie lepiej by się prezentowało. No cóż, chyba nie ma co liczyć, że "klanowersum" będzie dofinansowanie jak np. uniwersum Marvela.

W Klanie gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach, są takie, które specjalnie przeznaczam na potrzeby tego serialu – powiedziała Łącz. („Fakt.pl)

„Klan” najwidoczniej oszczędza też na scenarzystach. Niedawno zmarła aktorka Kazimiera Utrata, ale w serialu jej bohaterka, czyli kultowa ciocia Stasia, nadal żyje. Producenci serialu udają, że mistrzyni w parzeniu czaju i lepieniu pielmieni po prostu nie istnieje.

Jak podają wirtualnemedia.pl, gdy emitowany jest „Klan”, TVP zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym w grupie 4+. Wśród widzów w grupach 16-49 i 16-59 zajmuje miejsce trzecie.

Zobacz także