18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poważne zarzuty

Shakira do więzienia! Będzie waka waka za kratami?

Wojciech Kozicki
29.07.2022  15:22
Shakira do więzienia? Przeboje, teledyski i oszustwa podatkowe
Shakira do więzienia? Przeboje, teledyski i oszustwa podatkowe Fot: ANTONIN THUILLIER/AFP/East News

Shakira może trafić do więzienia! Hiszpańska prokuratura zapowiedziała, że zwróci się o sądu o zatrzymanie gwiazdy pop za oszustwa podatkowe. Być może będzie za chwilę śpiewała „Te Felicito” i „Waka waka” za kratami. Może i "Hips don't lie", ale Skahira chyba całej prawdy nie mówi...

Shakira zostanie skazana na karę więzienia za oszustwa podatkowe? Chpciaż dając koncerty i wykonując takie przeboje jak „Waka Waka”, "Hips don't lie", "Whenever, wherever”, „Underneath your clothes”, a do tego występując w jury The Voice, zarabia ogromne pieniądze, to jest jednak podejrzana o oszukiwanie urzędu skarbowego. Zarabia też jako ambasadorka it warz perfum Dance Midnight Muse, a jednak zgubiła ją chciwość? Hiszpańscy prokuratorzy zapowiedzieli w piątek, że zwrócą się do sądu o skazanie kolumbijskiej gwiazdy muzyki pop Shakiry na osiem lat i dwa miesiące więzienia.Co więcej, chcą by Shakira zapłaciła 24 miliony euro grzywny.

Shakira do więzienia? Kariera wisi na włosku

Shakira (jej prawdziwe imię to Shakira Isabel Mebarak Ripoll) będzie musiała udowodnić swoją niewinność podczas procesu przed sądem. Jak podaje agencja AP, wokalistka skarżona o niezapłacenie hiszpańskiemu fiskusowi 14,5 mln euro podatków w latach 2012–2014.  Przedstawiciele Shakiry już zapewniają, że gwiazda pop jest niewinna i uczciwie płaci podatki, ale sprawa do wygrania prosta nie będzie.

W akcie oskarżenia zawarto sześć zarzutów przeciwko Shakirze. Piosenkarka odrzuciła w tym tygodniu ugodę oferowaną przez prokuraturę, decydując się na proces. Data rozprawy nie została jeszcze ustalona – podaje Polsat News.

Czy rzeczywiście wokalistka do niedawna związana z gwiazdą FC Barcelona Gerardem Pique celowo nie płaciła podatków? Drzemie w niech chciwa baba z Radomia? Zdaniem prokuratury w Barcelonie, Shakira spędzała ponad połowę każdego roku w latach 2012-2014 w Hiszpanii, więc tam powinna płacić podatki.

Shakira - Waka Waka (This Time for Africa) (The Official 2010 FIFA World Cup™ Song)

Shakira - Can't Remember to Forget You (Official Video) ft. Rihanna

logo Tu się dzieje