18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jaką trzeba być świnią?

Dziki okradły Shakirę. Chciały zadzwonić na krzywy ryj

Wojciech Kozicki
30.09.2021  19:45
Piosenkarka Shakira napadnięta przez dziki. Ukradły jej telefon
Piosenkarka Shakira napadnięta przez dziki. Ukradły jej telefon Fot: Rights Managed/East News/Ardea Picture Library

Niedowierzanie! Okazuje się, że największe gwiazdy muzyki mają te same problemy co zwykli śmiertelnicy. Shakira wyznała, że została zaatakowana w parku przez dziki. Czyżby miała ochotę na małe waka waka?

Shakira na Instagramie podzieliła się z fanami mrożącą krew w żyłach historią. Gwiazda ledwo uszła z życiem, ponieważ podczas spaceru po parku w Barcelonie zaatakowały ją dwa dziki. A to świnie!

Zobacz także

Shakira zaatakowana przez dziki w Hiszpanii

Sytuacja było wyjątkowo dramatyczna, ponieważ Shakira spacerowała akurat  ze swoim 8-letnim synem. Na tym jednak nie koniec, bo dziki ujawniły swoje złodziejskie ciągoty. Jak podaje BBC, porwały gwieździe torbę i czmychnęły z nią w leśne ostępy. Gwiazda torbę oczywiście odzyskała, ale była mocno zniszczona, co pokazała na Instagramie.

Porwały do lasu moją torebkę. W środku miała telefon komórkowy. Wszystko zniszczyły – opowiedziała Shakira na Instagramie.

BBC informuje, że w ostatnich latach Katalonia zmaga się z plagą agresywnych dzików, a Shakira nie jest ich jedyną ofiarą. Przykładowo, w 2016 roku hiszpańska policja otrzymała 1187 zgłoszeń dotyczących ataku dzików na psy, niszczenia sprzętu, powodowania zakłóceń w ruchu drogowym i zderzeń z samochodami. W 2013 roku policjant próbował zastrzelić nacierającego odyńca, ale spudłował i zamiast zwierzęcia, trafił swojego kolegę.

Problemem są nie tylko bezpośrednie ataki. Dziki to bardzo inwazyjny gatunek, który przenosi wiele niebezpiecznych chorób – ostrzega BBC.

Zobacz także

Shakira - Waka Waka (This time dor Africa)