18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Shazza walczy z rakiem. Dramat "królowej disco polo"

Bartłomiej Ciepielewski
13.06.2022  09:14
Shazza walczy z rakiem
Shazza walczy z rakiem Fot: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Shazza podczas najnowszego wywiadu ujawniła, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Legenda disco polo walczy z nowotworem. Jak przyznaje, stara się żyć normalnie i liczy na pomyślne zakończenie terapii.

Nie trzeba słuchać muzyki disco polo, by wiedzieć, kim jest Shazza. Ikona lat 90. przez lata podbijała polską scenę muzyczną, a jej koncerty przyciągały tłumy fanów. Jednak od dłuższego czasu artystka nie pojawiała się w mediach, co jak się okazuje, spowodowane było pogarszającym się stanem jej zdrowia.

Shazza choruje na nowotwór

55-latka w "Pytaniu na śniadanie" wyznała, że od dłuższego czasu zmaga się z chorobą nowotworową i że nadszedł "ten właściwy moment, by o tym opowiedzieć". Artystka mimo drugiej chemioterapii stara się żyć normalnie, pracować i komponować.

To nie jest tak, że się kładę, nic nie robię. Mam nadzieję, że terapia pomoże. Jestem pod wspaniałą opieką. Przede mną nowe wyzwania. Nagraliśmy nowy utwór, będzie do niego teledysk. W planach kolejne piosenki i trasa z okazji 30-lecia - poinformowała.

Piosenkarka wyznała, że po usłyszeniu hasła "chłoniak" była zszokowana, lecz z biegiem czasu opanowała emocje i zaczęła walkę z chorobą. Jak dodaje, wcześniej nowotwór przebiegał bezobjawowo.

Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrolne badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze - przekazała 55-latka.

Kończąc, gwiazda disco polo podkreśliła, że najważniejsze w trudnej sytuacji było wielkie wsparcie jej rodziny i przyjaciół. Zaapelowała również do widzów, by wykonywali regularne badania i dbali o swoje zdrowie.