18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegięcie pały?

Siwiec szczuje nagim biustem na imprezie. Rozsadzał prześwitujący stanik

06.12.2019  10:18
Siwiec szczuje nagim biustem na imprezie. Rozsadzał prześwitujący stanik
Siwiec szczuje nagim biustem na imprezie. Rozsadzał prześwitujący stanik Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Natalia Siwiec pojawiła się na imprezie w stroju, który pokazał absolutnie wszystkie przymioty jej wyglądu. Szczuła biustem odzianym w prześwitujący stanik.

Natalia Siwiec ma biust, od którego ciężko oderwać wzrok - zwłaszcza, jeśli jest zupełnie nagi. Na jednym z warszawskich eventów, celebrytka pojawiła się w prześwitującym biustonoszu i skórzanej mini. Wyglądała o wiele bardziej wyzywająco niż na plaży. 

Natalia Siwiec szczuje nagim biustem

Natalia Siwiec najwyraźniej nie boi się zimy trzydziestolecia i niskie temperatury nie robią na niej najmniejszego wrażenia. Miało być przede wszystkim seksownie i rockowo. Jednakże jej zmysłowa odsłona nie spodobała się fanom. Ludzie jednogłośnie stwierdzili, że Siwiec wygląda wulgarnie i wyzywająco, a nie pięknie i kobieco.

Wylała się na nią fala hejtu. 

Dno... goły, sztuczny cyc!

- pisali oburzeni internauci. 

Tragiczna stylizacja. Rodem z ulicy...

- stwierdził inny komentujący.

Sama Natalia Siwiec najwyraźniej nie ma wielkiego problemu z ową sytuacją bowiem nie skasowała kontrowersyjnego zdjęcia ze swoich mediów społecznościowych. 

Wam podoba się taka odsłona celebrytki, czy zgadzacie się z tymi, którzy ją krytykowali?

Przeczytaj więcej
Komentarze