18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czasem lubi zgrzeszyć

Siwiec ujawnia ile waży. Jej dieta to już tortury?

16.07.2022  09:48
Natalia Siwiec nago i w ubraniu prezentuje się idealnie. Jak schudnąć i jaki jest sekret szczupłej sylwetki?
Natalia Siwiec nago i w ubraniu prezentuje się idealnie. Jak schudnąć i jaki jest sekret szczupłej sylwetki? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Natalia Siwiec to bez wątpienia najpiękniejsza polska celebrytka, a idealna figura jest jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda postanowiła wreszcie ujawnić ile waży i jaką stosuje dietę. Czy ta wypowiedź zmieni dietetyczną rzeczywistość w Polsce? Czy Natalia Siwiec natchnie Polki do odchudzania?

Chociaż Natalia Siwiec jest bezapelacyjnie piękna, to musi mierzyć się z oskarżeniami o niedowagę i niezdrową szczupłość. Niektórzy podejrzewają, że katuje się brutalną dietą lub nie stroni od niezdrowych praktyki dietetycznych. Miss Euro 2012 na swoim Instagramie ujawniła jednak ile waży oraz jak prezentują się jej dieta i odżywanie. Ku zaskoczeniu gawiedzi, nie jest to dietetyczny rygor rodem z zakonu lub katorżniczego więzienia. Jej dieta obfituje w przyjemności i gastro grzeszki.

Natalia Siwiec i jej dieta. Ile waży seksowna Polka?

38-letnia Natalia Siwiec wyjaśniła fanom na Instagramie, że stosuje intermittent fasting. To zasady oznaczające post w określonych godzinach. Co więcej, wykluczała wiele produktów ze swojej diety. Z jej menu zniknęły mięso (z wyjątkiem ryb), produkty przetworzone oraz słodkie i gazowane napoje. Zdecydowanie ograniczyła nabiał i alkohol. Jej słabością wciąż są słodycze, których nie potrafi sobie odmówić. Je również tosty z serem i pieczarkami na żytnim chlebie.

Stosuję post 8-9 na 14-15. Czyli 8-9 godzin jem, a resztę dnia tylko piję. Słodycze jem niestety codziennie, ale niezbyt duże ilości. Na obecną chwilę nie wyobrażam sobie dnia bez ciastka lub kawałka czekolady. Najczęściej od razu po śniadaniu lub obiedzie – wyznała Natalia Siwiec. (Pudelek)

Ile w takim razie przy takiej diecie waży Natalia Siwiec? Stara się, by jej waga nie przekraczała 50 kilogramów. Jednocześnie podkreśliła, że czuje się zdrowa i pełna sił. Dieta nie powoduje u niej problemów z okresem.

Jestem zdrowa. Tryskam energią. Mama świetne wyniki. Jem bardzo zdrowo. Jeśli ktoś będzie jadł zdrowo, minimum trzy zbilansowane posiłki dziennie, to jak to może nie być dobra droga? To moja waga, z którą czuję się najlepiej, ale uzyskałam ją, zmieniając nawyki żywieniowe, jedząc zdrowo i wartościowo. Jak ważyłam więcej, moje wyniki były dużo gorsze, choćby cholesterol, więc dobre BMI moim zdaniem nie jest wyznacznikiem zdrowia. Ja ciągle słyszę w Polsce komentarze, że jestem za chuda albo że zaraz zniknę, albo powinnam przytyć, a ja uwielbiam moją figurę – wyjaśniła Natalia Siwiec na Instagramie.