Fani jej tego nie wybaczą?

Skandal w Opolu. Viki Gabor SPARTACZYŁA kultową piosenkę

20.06.2022  14:40
Opole 2022: Poważna wpadka Viki Gabor
Opole 2022: Poważna wpadka Viki Gabor Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Viki Gabor ma wielki talent i nikt nie ma co do tego wątpliwości. Młody wiek piosenkarki predysponuje jednakże do błędów i widać to gołym okiem - choćby w Opolu. Czy fani wybaczą jej pomyłkę przy kultowej piosence Marka Grechuty?

Opole trwa w najlepsze, chociaż ten festiwal nie cieszy się już tak wielkim zainteresowaniem jak dawniej. TVP robi wszystko, by wzbudzić ciekawość widzów, ale ma to różny skutek. Jednakże nawet w takich okolicznościach Polacy zauważają... błędy artystów.

Tym razem oberwało się młodziutkiej Viki Gabor, która zapomniała tekstu kultowej piosenki Marka Grechuty. Można śmiało zauważyć, że niektóre utwory zajmują w sercach naszych rodaków miejsce szczególne i potknięcia na nich trudniej jest wybaczyć. Dokładnie tak dzieje się w tym wypadku. 

Opole 2022: Poważna wpadka Viki Gabor

14-letnia (!) Viki Gabor miała wykonać uwielbiany utwór "Dni, których nie znamy". Niestety, nastolatka nie przygotowała się wystarczająco i... na scenie dało się dostrzec, że nie zna dobrze tekstu utworu. Publiczność wyłapała to natychmiast.

Podczas swojego wyjścia artystka zaczęła od wokaliz pomijając część zwrotki. Zamiast tego wybrzmiało "Na na na na na, śpiewajcie!" - wykrzyczane w kierunku opolskiej publiczności. Ludzie zgromadzeni na koncercie nie byli tym zachwyceni.

"Według mnie wybrnęła z*jebiście" - twierdzą niektórzy internauci, usprawiedliwiając błąd młodzieży. Inni są nieco bardziej bezlitośni i uważają, że Viki Gabor w ogóle nie powinna otrzymać do zaśpiewania piosenki Marka Grechuty.

Myślicie, że następnym razem lepiej przygotuje się do występu na ważnym festiwalu?

Czytaj także