18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Katolicy w szoku! Widzieli TO pierwszy raz?

Afera w Sopocie. Gwiazda ciumkała się na scenie z...

23.05.2022  14:09
Daria i pocałunek w Sopocie na scenie. Polacy wciąż nie mogą uwierzyć w to co zobaczyli
Daria i pocałunek w Sopocie na scenie. Polacy wciąż nie mogą uwierzyć w to co zobaczyli Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News, YouTube/Polslat - screen

Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie obfitował w skandale i skrajne emocje. Największą aferę wywołała Daria wykonująca hit „Love Blind”. Czy namiętny pocałunek z tancerzem był zaplanowany? Polacy byli osłupieni, widząc jak gwiazda migdaliła się z mężczyzną! Władze powinny opublikować statystki ilu księży zemdlało lub chwyciło za kropielnicę w momencie występu Darii! Takie wybryki bez zabezpieczenia w czasie pandemii i w katolickim kraju mogą mieć przykre konsekwencje dla kariery wschodzącej gwiazdy. Polska Lady Gaga wyjaśniła już tabloidom co naprawdę wydarzyło się w Operze Leśnej.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 przeszedł do historii. Tyle skandali i wstrząsów emocjonalnych nie doświadczyliśmy od lat w Operze Leśnej. Mieliśmy fałsze Beaty Kozidrak, charkot Michała Wiśniewskiego, bluzgi Maleńczuka pod adresem Putina, "Bal u Rafała", recital Dody i… niemalże akt miłosny na scenie! Na koncercie "Radiowy Przebój Roku" Daria zaśpiewała szlagier „Blind Love". Niespodziewanie na scenie doszło jednak do zbliżenia pieśniarki z tancerzem. Polacy wytrzeszczali gały, widząc namiętny pocałunek!

Daria i pocałunek w Sopocie. Polacy to zobaczyli i nie mogą dojść do siebie!

Polska Lady Gaga, ubrana niczym erotyczna beza, od początku piosenki podsycała pożądanie i namiętność. Choreografia była wyuzdana i pełna seksualnych akcentów, jak trzymanie się za krocze. Czy pocałunek niczym z filmu „365 dni” był zaplanowany? Okazuje się, że NIE! Daria wyznała Plotkowi, że „dochodzi do siebie, po tym co się wydarzyło i nie może w to uwierzyć”. My również!

Analizując nagranie z koncertu nie widać jednak, aby Daria protestowała przeciwko pocałunkowi. Ewidentnie powitała tancerza z otwartymi ustami, a jej język jakby krzyczał "hej, zapraszam!". Ale przecież mamy pandemię i takie kontakty publicznie bez maseczki nie przystoją gwiazdom! Koronawirus wciąż jest realnym zagrożeniem, a teraz jeszcze trzeba uważać na małpią ospę w Polsce!

Miałam małe zaskoczenie. Nawet nie wiem, jak się do tego odnieść, bo osoby, które widziały schodzącą mnie ze sceny, ujrzały też moją reakcję – wyznała Daria. (Plotek)

Daria przypomniała, że tancerz Tomek to także jej choreograf. Finalnie uznała jednak, że pocałunek był miły, ale od tamtej pory nie miała już z jurnym tancerzem żadnego kontaktu.

Bardzo dobrze to wspominam, ale wyobraźcie sobie to na tle tych emocji, kiedy jesteś na scenie, masz wspaniały odbiór publiczności, świetnie się bawisz i nagle zakończenie jest takie, że twój człowiek patrzy na ciebie, ty patrzysz na niego... Ja nawet nie wiem, co się stało. Jeszcze się nawet nie widzieliśmy po tym wszystkim, bo Tomek tańczy też w innych ekipach. Cały czas nie mieliśmy chociaż chwili, żeby o tym pogadać. Szok – Daria relacjonowała miłosną przygodę w Sopocie.

Daria - Love Blind | Polsat SuperHit Festiwal 2022

Czytaj także