18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zero litości

Skandal w TVP. Jakimowicz chce rozstrzelać uchodźców

03.11.2021  21:32
Jarosław Jakimowicz chce zabijać uchodźców?
Jarosław Jakimowicz chce zabijać uchodźców? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Jarosław Jakimowicz po aferach związanych z gwałtami czy handlem ludźmi szokuje kolejnymi, skandalicznymi wpadkami. Tym razem gwiazdor TVP podczas wywiadu zastanawiał się, kiedy służby będą mogły otworzyć ogień do imigrantów, koczujących przy polsko-białoruskiej granicy. Słowa te zszokowały nawet prowadzącego program Michała Rachonia.

Jarosław Jakimowicz, czyli niby-gangster oraz telewizyjny prezenter mimo licznych skandali nadal pozostaje bezkarny. Po oskarżeniach o gwałt czy handel ludźmi gwiazdorowi TVP nie spadł z głowy nawet włos, a jego kariera nadal kręci się w najlepsze.

Jakimowicz chce strzelać do migrantów

Ostatnio rządowy celebryta gościł w programie #Jedziemy, emitowanym przez Telewizję Polską. Głównym tematem dyskusji były niepokojące wydarzenia na polsko-białoruskiej granicy.

Jak wiadomo, od dłuższego czasu koczują tam imigranci, którzy próbują przedostać się na zachód, Europy, najczęściej do Niemiec. Osoby te jednak zostały uwięzione pomiędzy Polską a Białorusią, przez co często dochodzi tam do różnego rodzaju napięć.

Niedawno głośno było o próbach niszczenia przez migrantów ogrodzenia, które zostało postawione na granicy. Do sprawy odniósł się Jarosław Jakimowicz, który stwierdził, że na takie ataki należy odpowiadać ogniem.

Kiedy służby, np. te graniczne będą mogły otworzyć ogień, do tych którzy atakują? - pytał Jakimowicz na antenie TVP.

Skandaliczna wypowiedź zszokowała nawet prowadzącego Michała Rachonia, który wyraził nadzieję, że nigdy nic takiego się nie wydarzy. Słowa Jakimowicza wywołały burzę w sieci.

Telewizja Polska do tej pory nie skomentowała sprawy. Nowy skandal znowu ujdzie aktorowi na sucho?