18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

WSZYSTKO ZAMIATAŁA POD DYWAN

Skandal w rodzinie królewskiej! KRÓLOWA WIEDZIAŁA O GRZECHACH SYNA?

25.01.2022  14:47
KRÓLOWA WIEDZIALA O GRZECHACH SYNA?
KRÓLOWA WIEDZIALA O GRZECHACH SYNA? Fot: Peter MacDiarmid/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Królowa Elżbieta II zamiatała pod dywan grzechy swego syna Andrzeja? Pałacem wstrząsa kolejna afera z udziałem skompromitowanego księcia. 

W przededniu wielkiego jubileuszu siedemdziesięciu lat panowania królowej Elżbiety II, rodzina królewska mierzy się z wielkim kryzysem wizerunkowym. Jeden z synów monarchini, książę Andrzej, został oskarżony o wykorzystywanie seksualne 17-letniej dziewczyny i korzystanie z usług szajki pedofilskiej Jeffreya Epsteina. We wrześniu 2022 roku rozpocząć ma się proces w tej sprawie w nowojorskim sądzie, a Andrzej odpowiadać będzie w nim jak zwykły obywatel. Wpływowa rodzina ani myśli mu pomagać, sam musi sobie opłacić prawników, został też pozbawiony tytułów monarszych. Co więcej, matka nie chce widzieć go na oczy i ponoć zabroniła mu pojawiać się na jubileuszu!

Wielka rocznica objęcia tronu przez Elżbietę II już za chwilę, tymczasem dworem wstrząsnął kolejny skandal. Byli pracownicy księcia Andrzeja postanowili ujawnić, jak ten traktuje swoich podwładnych. Twierdzą, że mężczyzna to prawdziwy tyran, pastwiący się psychicznie nad pokojówkami czy ochroniarzami.

Książę znęcał się nad pracownikami?

O haniebnym zachowaniu księcia Andrzeja wobec pracowników, opowiedział były ochroniarz pracujący dla rodziny królewskiej w latach 1998-2004. Paul Page twierdzi, że Andrzej bywał niezwykle agresywny, wyzywał pracowników od najgorszych, często wpadał w szał z byle powodu. Pokojówki były wyzywane za przesunięcie choćby o centymetr pluszowych misiów księcia czy krzywo wiszące zasłony. "Gruba piz... o spoconej du..." miał powiedzieć raz o ochroniarzu, który nie chciał wpuścić do pałacu pewnej kobiety (nie dopełniono wszystkich wymaganych formalności).

Co gorsza, pałac i królowa mieli doskonale wiedzieć, że Andrzej to tyran. Jak twierdzi Page, do królowej wpłynęło co najmniej kilkanaście różnych skarg na zachowanie jej syna, jednak nigdy nie było na nie reakcji.