18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne słowa

Skąpy strój stroi ciało Oliwii Bieniuk. Fani: "Żenada"

22.04.2022  14:52
Oliwia Bieniuk w skąpym stroju oburza fanów
Oliwia Bieniuk w skąpym stroju oburza fanów Fot: Pawel Wodzynski/East News

Oliwia Bieniuk z całą mocą wchodzi w swoją rozkwitającą kobiecość. Córka przedwcześnie zmarłej Anny Przybylskiej postanowiła wziąć udział w gorącej sesji zdjęciowej. Jej ciało zdobi wyjątkowo skąpe ubranie, ale fani nie mają na ten temat najlepszego zdania.

Oliwia Bieniuk jeszcze niedawno była małą dziewczynką, a teraz już pozuje do bardzo odważnych sesji zdjęciowych! Córka Jarosława Bieniuka dorasta w błyskawicznym tempie. Coraz częściej słyszymy o jej ambitnych planach na przyszłość i mamy szansę obserwować jej wejście w dorosłość. 

Oliwia Bieniuk w skąpym stroju oburza fanów

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Oliwia Bieniuk dorasta z przytupem! Młoda celebrytka daje mediom wiele powodów do tego, by dużo o niej mówić. Ostatnie zdjęcia dziewczyny dosłownie rozpaliła cały internet do czerwoności.

Kiedy tylko zdała maturę - zaczęła coraz śmielej pokazywać się w mediach. Najwyraźniej dziewczyna nie zamierza marnować czasu i chce możliwie jak najszybciej zrobić wielką karierę. Ma ku temu niezbędne warunki - urodę, talent i odwagę. Poniższe zdjęcia są tego doskonałym dowodem.

Ostatnio Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z wakacji pod palmami w Egipcie, które zachwyciło internautów. Dziewczyna ma tam na sobie czarny, wiązany pod szyją jednoczęściowy strój kąpielowy, który odsłania jej brzuch oraz doskonale podkreśla walory sylwetki. W oczy rzuca się nie tylko szczupła figura córki Anny Przybylskiej, ale także tatuaże na jej przedramionach. 

Jak się okazuje, tylko część internautów zachwyciła się tą fotografią. Druga strona publiki była... mocno oburzona. Jeden z internautów skomentował je następująco: "dla mnie żenada fota". Oliwia Bieniuk postanowiła odpowiedzieć na tę wypowiedź. 

"Spoko, nikt nie pytał o zdanie" - napisała elokwentnie.

Będzie z niej gwiazda?